Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocz kłos
Warkocz kłos
Warkocz kłos
Fryzura

Warkocz kłos

Dział
Nazywany również warkoczem egipskim, warkocz kłos jest jednym z emblematów sezonu wiosna-lato 2012. Szykowny i oryginalny, będzie z pewnością ulubionym warkoczem tego lata. Odkryj nasze rady jak go zrobić w zaledwie kilka minut. 
Przygotuj swoje włosy. Aby warkocz kłos utrzymał się jak najdłużej, najłatwiej jest zrobić go na prostych i miękkich włosach. Wcześniej zrób miękki brushing przy użyciu suszarki i okrągłej szczotki lub dokładnie wyprostuj włosy za pomocą żelazka do włosów. Warkocz kłos ma sens na włosach długich. W przypadku włosów półdługich, efekt będzie mniej spektakularny. Szczególnie ciekawy rezultat osiągniesz, gdy przeciągniesz warkocz na bok.
Jak zrobić warkocz kłos. Podziel włosy na trzy części i zacznij go wiązać tak, aby warkocz zaczynał się z tyłu przy samej szyi. Kosmyk pośrodku jest centralną osią, wokół której zawiążesz warkocz. Możesz zawiązać go sama, używając obu rąk. Wybierz jeden z zewnętrznych kosmyków i owiń go wokół głównej osi, tak jak w przypadku klasycznego warkocza. Następnie zrób to samo z drugiej strony. Kontynuuj aż do końca, nie ściskając za mocno, i zwiąż przy pomocy gumki. Jeżeli chcesz, by Twój warkocz był bardziej potargany, użyj igieł do włosów (do koka) i wyciągnij kilka kosmyków przed spięciem. 
© Pixelformula / Défilé John Galliano prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ