Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocz, hit sezonu wiosna-lato
Warkocz, hit sezonu wiosna-lato
Fryzura

Warkocz, hit sezonu wiosna-lato

Dział
Właśnie tego się spodziewaliśmy - w sezonie wiosenno-letnim warkocze będą jeszcze bardziej modne. Na włosach krótkich lub długich, lokowanych czy prostych: warkocze można zapleść na wszystkich rodzajach włosów oraz wybrać idealny rodzaj do swojego stylu. Sezon wakacyjny jest idealny na tego typu fryzury. Przedstawiamy warkocz elegancki i w stylu bohemy.
 
Elegancki warkocz. Poza tym, że fryzura ta jest bardzo modna, jest ona również praktyczna. Dzięki niej włosy nie zakrywają twarzy. Mimo wiatru, czy gwałtownych ruchów, Twój warkocz zawsze pozostanie na swoim miejscu. Jest to klasyczna fryzura, którą można unowocześnić, dodając ozdoby, takie jak: kolorowe gumki, kokardy i spinki. Możliwości jest wiele. W tym przypadku warkocz zapleciony jest do końca włosów i usytuowany na czubku głowy. To idealna propozycja do biura - schludna, a zarazem bardzo elegancka. Do jej utrwalenia polecamy Fix Spray.
 
Warkocz w stylu bohemy. Jest to wersja warkocza, zrobionego w sposób chaotyczny. Wygląda on szczególnie estetycznie na długich włosach, ale może być też wykonany na włosach, których długość pozwala na zrobienie boba. Wystające z warkocza kosmyki nadają fryzurze stylu bohemy. Aby uzyskać taki efekt trzeba w pierwszej kolejności zapleć warkocz, a następnie wyjąć z niego kilka kosmyków. Przed wykonaniem tej fryzury, użyj kosmetyków, które dodają włosom objętości. Dzięki nim dodasz swoje stylizacji odrobinę „dzikiego” charakteru. Opuść ozdobniki, wystarczy zwykła gumka do włosów.
 
Nasz werdykt. Nie ma lepszej fryzury niż warkocz w stylu bohemy! Jest on idealny na każdą okazję, dodaje sylwetce oryginalności, nie ujmując jej elegancji. Ulizany warkocz jest zbyt popularny i tradycyjny. W 2014 roku będziesz musiała dodać odrobinę szaleństwa do swojej fryzury.
 
 
© Pixelformula / Pokazy Diesel Black Gold i Alberta Ferretti prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ