Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocz amazoński
Warkocz amazoński
Warkocz amazoński
Fryzura

Warkocz amazoński

Dział
Klasyczny warkocz z trzech kosmyków nie jest już fryzurą zarezerwowaną dla małych, grzecznych dziewczynek. Obecnie przybiera wiele różnych form i czeszą go nawet najbardziej wyrafinowane fashionistki. Warkocz w kłosa, rybie ości, warkocz z dwóch kosmyków… Masz bardzo duży wybór. Przyjrzyj się warkoczowi amazońskiemu.
 
Warkocz amazoński w wydaniu Michaela Korsa. Kreator mody przedstawił dość dziką, ale ciągle szykowną kolekcję wiosna-lato 2012. Jeżeli chodzi o fryzury, na wybiegu królował warkocz pszeniczny. Warkocz amazoński jest jego wariantem, polegającym na wpleceniu we włosy skórzanych rzemyków. Aby go wykonać, niezbędne są długie, wystarczająco gęste włosy, umożliwiające realizację tej stylizacji.
 
Na wybiegach. Aby podkreślić dzikie oblicze tej fryzury, włosy są wygładzone przy pomocy żelu, który nadaje im efekt wet look. Przedziałek znajduje się pośrodku, a włosy z przodu głowy zaczesane są do tyłu tak, jak przy półkucyku. W rezultacie, otrzymujemy plecionkę kosmyków włosów i skórzanych rzemyków. Kosmyki są za każdym razem skręcane, krzyżowane i wiązane. Pomimo wrażenia, że fryzura jest utrzymana w nieładzie, włosy są doskonale uczesane.
 
W domu. Oto uproszczona wersja warkocza amazońskiego, który możesz zrobić sama, nie spędzając nad nim całego dnia. Na suche włosy nałóż puder teksturyzujący, który zwiększy ich objętość i tym samym ułatwi ich układanie. Zacznij od zrobienia luźnej półkitki, którą zepniesz z tyłu głowy, nie ściskając zanadto. Następnie przywiąż skórzany rzemyk u podstawy swojej kitki i opleć go wokół niej. Zaczynając od połowy karku rozdziel w poziomie trzy kosmyki włosów, a następnie skręć każdy z nich zanim spleciesz je wraz z rzemykiem. Zwiąż warkocz przy użyciu gumki z haczykiem i powtarzaj tę czynność aż do końcówek włosów.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ