Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

"Wanted": rockowy bob
"Wanted": rockowy bob
Fryzura

"Wanted": rockowy bob

Dział
W tym sezonie, noś krótkiego boba z grzywką w wersji "rock & roll". Zoom na stylizację z pokazu kolekcji wiosna-lato 2015 Anny Sui, prezentowaną podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku.
 
Trend. Krótki, postrzępiony bob oraz nieregularna grzywka opadająca na oko. Włosy na długości są pocieniowane i zmierzwione nadając modelkom rockowego i złudnie zadniedbanego charakteru. Fryzura ta doskonale eksponuje twarz, a jednocześnie nadaje zbuntowanego wyglądu. Na pokazie, fryzura została dobrana do naturalnego makijażu oraz stroju, składającego się z jeansowych elementów, dzięki którym modelki prezentują damsko-męski styl.
 
Dla kogo? Lubisz styl "wild and messy", rockowy lub neogrunge'owy styl? Ta fryzura pełna charakteru i dynamizmu jest dla ciebie! Musi ci się ona podobać, byś mogła ją nosić na co dzień. Można ją dostosować do bardziej klasycznej stylizacji. Wystarczy grzebień i odrobina lakieru, by powstała nowoczesna i elegancka fryzura na boba.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Pielęgnacja & Kształt. Następnie, nałóż na nie odrobinę produktu Foamer Texture & Tenue. Uniesie on twoje włosy u nasady i nada im maksymalnej objętości oraz gęstości. Następnie, rozpocznij czesanie. Wysusz włosy, ugniatając je rękami. Dzięki tej technice, otrzymasz zmierzwiony efekt. Na koniec, ułóż grzywkę tak, by przykrywała twoje czoło, spryskaj włosy lakierem i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Anna Sui, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ