Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

"Wanted": niski kok dobrany do intensywnego makijażu smoky eye
"Wanted": niski kok dobrany do intensywnego makijażu smoky eye
Trendy i styl

"Wanted": niski kok dobrany do intensywnego makijażu smoky eye

Dział
Dobranie ciemnego makijażu do nowoczesnego, modnego wiązania jest doskonałym rozwiązaniem, by wyglądać elegancko i czarująco. Zoom na stylizację, którą bez wątpienia pokochasz!
 
Trend. Został on zaprezentowany na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Chanel podczas paryskiego Tygodnia Mody. Modelki noszą niski kok, łatwy do uczesania i ustrukturyzowany przez przedziałek pośrodku głowy. Włosy są delikatnie zmierzwione na czubku głowy sprawiając, że fryzura wygląda na niby zaniedbaną. Jako że są również lekko zaczesane do tyłu, uwagę przyciąga makijaż: ciemny i intensywny smoky eye, usta w kolorze nude i podkład, nadający skórze świeżego wyglądu.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które pragną podkreślić spojrzenie, wyraźnie malując oczy. Na pokazie, dobrany jest on do szykownego stroju. Stylizacja ta będzie doskonałym rozwiązaniem na specjalną okazję, gdy będziesz chciała wyglądać bardziej kobieco niż zwykle.
 
Jak ją zrobić? Umyj włosy szamponem Odżywienie i Elastyczność, aby były lśniące, elastyczne i nawilżone. Wysusz je i zarysuj wyraźny przedziałek pośrodku głowy. Zaczesz włosy do tyłu i zwiąż je w niski kucyk. Następnie, wyjmij kilka kosmyków na czubku głowy. Na koniec, spryskaj włosy lakierem. Teraz, czas na makijaż. Rozsmaruj podkład, nie zapominając o różowym lub pomarańczowym różu. Następnie, pomaluj oczy w stylu smoky eye za pomocą czarnej kredki, którą rozsmarujesz w kierunku skronii. Na koniec, pomaluj usta delikatną szminką i gotowe!
 
© PixelFormula, Pokaz Chanel, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ