Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy i styl
Trendy i styl
Trendy i styl
Trendy i styl

Walentynki: jak dopasować makijaż do romantycznego koka?

Dział

Nie jesteś zbyt mocna w dziedzinie makijażu. I na kilka dni przed Walentynkami nadal nie wiesz, jaki makijaż wybrać... Przyjrzyj się modowym trendom piękna i elegancji zaprezentowanym na pokazie mody Caroline Herrery nanowojorskim Fashion Week.

Ujednolicenie skóry

Należy najpierw dokładnie oczyścić skórę. Następnie zastosuj krem na dzień, aby nawilżyć skórę i zachować jej elastyczność. Potem rozprowadź odrobinę podkładu na całej twarzy (czoło-nos-policzki), nie zapominając o uszach i szyi. Za pomocą pędzelka łatwiej będzie rozprowadzić równomiernie podkład [Jak się malować mając brązowe włosy].
Kilka kropelek korektora oczami nałożonego pod oczy rozświetli je. A ty w kilka sekund wyeliminujesz oznaki zmęczenia. Należy go również używać, abyzatuszować wypryski i nieestetyczne plamki. Na samym końcu wykonaj delikatne rumieńce na policzkach za pomocą grubego pędzla.

Dyskretny wygląd

Oczy powinny być naturalnie podkreślone i urzekające. Żeby osiągnąć taki efekt, należy narysować cienką linię na wysokości górnych rzęs eye-linerem. Zatrzymaj się kilka milimetrów poza zewnętrznym kącikiem oka, aby przedłużyć spojrzenie [Jak się malować mając blond włosy?]. Zintensyfikuj je używając mascary odpowiadającej twoim indywidualnym potrzebom: wydłużającej, podkręcającej, nadającej objętość, z efektem „sztucznych rzęs"...

Usta w stylu glamour


Są niezaprzeczalną gwiazdą całego makijażu. Wybierz pomadkę z intensywnymi pigmentami. Najlepszy kolor na zimę? Głęboka czerwień z wszelkimi jej odmianami (bordeaux, kolor wina, śliwkowy, oberżyna lub purpura). Nasycona czerwień, ponadczasowa i klasyczna da piękny efekt [Jak się malować mając rude włosy]. Warto nałożyć szminkę z pędzelkiem, który precyzyjnie rozłoży kolor.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ