Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Fryzura
Fryzura
Fryzura
Fryzura

Walentynki - 3 szybkie fryzury z przepaską

Dział

W ten ważny dla zakochanych wieczór warto postawić na modny dodatek, który doda twojemu stylowi zarówno oryginalności, jak i nutki romantyzmu. Oto 3 idealne fryzury, których wykonanie zajmuje mniej niż 10 minut!

Pleciony kok

To upięcie nadaje wyglądowi styl bohemy. Aby je wykonać, wykonaj przedziałek pośrodku głowy. Następnie umieść na włosach przepaskę w taki sposób, aby spłaszczyła włosy u nasady. Wybierz dwa kosmyki z każdej strony. Zbierz włosy na wysokości karku i zapleć kok. Za pomocą wsuwek upnij całość. Należy pamiętać o spryskaniu fryzury lakierem, aby się dobrze trzymała.

Włosy rozpuszczone na styl indiański

Dodaj do swojego stylu orientalną nutkę i wybierz tę nowoczesną i bardzo prostą fryzurę. Najpierw należy wykonać przedziałek na środku głowy. Umieść na głowie przepaskę w taki sposób, żeby zachodziła na czoło. Następnie naciągnij ją na włosy u nasady, a te lekko unieś do góry. Możesz zostawić włosy proste, pokręcić je lub stworzyć efekt wavy [Włosy długie kręcone].

W stylu lat sześćdziesiątych

Ta stylizacja retro-chic nadaje wyglądowi czarującą nutkę stylu pin-up. Najpierw spryskaj włosy termoakrywnym środkiem pielęgnacyjnym. Umieść potem przepaskę w taki sam sposób, jak opaskę wygładzając przed nią włosy. Polakieruj,i fryzura gotowa.

Nasza rada

Pleciona, pozłacana, posrebrzana lub z brokatem... przepaska to biżuteria sama w sobie. Wybierz taki model, który nada ci unikalny wygląd i podkreśli twoją osobowość.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ