Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Wachlarzowy kok
Wachlarzowy kok
Fryzura

Wachlarzowy kok

Dział
Koki to fryzury, które przyjmują coraz to nowe oblicza w kolejnych sezonach. Dzięki temu, idą one zawsze z duchem czasu. Przez długi czas dużym powodzeniem cieszył się kok tancerki – fryzura uporządkowana i bardzo kobieca. Przedstawiamy wam jej jeszcze bardziej wysublimowaną wersję, którą zauważyliśmy na pokazie Gucci – wachlarzowy kok!
 
Moda na koki. Zimą kok umożliwia zrealizowanie uporządkowanej i wysublimowanej fryzury. Latem, włosy spięte w koka nadają stylizacji bardziej casual’owy wymiar. W sezonie wiosna-lato 2013 modne będą pełne objętości wysoko upięte koki. Równie trendy będą też zmierzwione koki, w tym kok błyskawiczny, który zrobisz w mgnieniu oka nadając fryzurze wrażenie artystycznego nieładu. Popularny będzie również tapirowany kok, który wygląda niczym „nadmuchany” oraz lśniący kok imitujący efekt mokrych włosów.
 
Zoom na wachlarzowego koka. Wachlarzowy kok jest bardziej uporządkowaną wersją koka tancerki. Zauważyliśmy go na pokazie Gucci podczas Fashion Weeku w Mediolanie. Kok ten wykonany jest nisko, na wysokości karku i upięty jest kilkoma wsuwkami. Włosy na czubku głowy są ulizane.
 
Wykonanie wachlarzowego koka. Wyprostuj swoje włosy i uczesz przedziałek pośrodku głowy. Uliż włosy i zwiąż je w niskiego kucyka. Aby uzyskać efekt mokrych włosów, nałóż na nie odrobinę żelu i je wygładź. Podziel kucyka na dwie poziome części: wyższą i niższą. Niższą część kucyka zawiń do wewnątrz tak, aby powstał rodzaj pętli i upnij ją za pomocą wsuwek. Następnie skręć wyższą partię włosów i owiń nimi miejsce spięcia kucyka przekładając je przez środek stworzonej wcześniej pętli. Po raz kolejny upnij wszystko wsuwkami. Aby stworzyć wachlarz, najlepiej jest wykorzystać w tym celu kosmyk sztucznych włosów (o takim samym kolorze, jak twoje naturalne włosy). Nałóż na kosmyk trochę żelu, tak by uzyskał pożądaną przez ciebie formę oraz był idealnie gładki i wepnij go w swojego koka.
 
© Pixelformula / Backstage Gucci prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ