Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

W południe uprawiam sport. Jak mam się czesać później do pracy?
W południe uprawiam sport. Jak mam się czesać później do pracy?
Eksperci

W południe uprawiam sport. Jak mam się czesać później do pracy?

Dział
Wiele kobiet wykorzystuje przerwę na obiad i idzie do parku pobiegać lub też poćwiczyć na siłowni. Jedyny problem: nie zawsze mają one czas, by potem umyć włosy. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak się uczesać? Posłuchaj eksperta.
 
Podczas ćwiczeń na siłowni należy związać włosy. "Jeśli się spocisz, to później nie będziesz mogła już nic zrobić z włosami, ponieważ pot sprawia, że bardzo się przetłuszczają. Nie myśl sobie, że będą one tłuste, ale na pewno będą się kleić i brzydko wyglądać, szczególnie u nasady".
 
Suchy szampon będzie najlepszym rozwiązaniem po zajęciach sportowych. "Jeśli twoje włosy nie są mokre, nałóż na nie suchy szampon. Doda on im świeżości i objętości. Sama zdecyduj, jaki typ fryzury chcesz nosić. Warkocz, kucyk, wybierz to, co najbardziej ci pasuje!".
 
W dniu twoich zajęć sportowych musisz nosić w torbie trzy produkty. "Po pierwsze, suchy szampon, który ożywi włosy u nasady. Uczesz włosy tak jak chcesz. Następnie, nałóż odrobinę Shine Spray, który sprawi że włosy będą ładnie pachniały. Na koniec spryskaj fryzurę lakierem, by ta trzymała się jak najdłużej".
 
Nasza rada: Po zajęciach najlepiej jest umyć włosy, jeśli ma się taką możliwość. W przeciwnym razie, nie zapomnij wziąć ze sobą suchego szamponu, bo to od niego zależeć będzie, jak po południu prezentować się będzie twoja fryzura.
 
© DR © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
LAURA SUPERBI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ