Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Włosy puszące się.
Włosy puszące się.
Włosy puszące się.
Oil Therapy

Włosy przetłuszczające się, puszące się!

Dział

To prawda stara jak świat, na każdy problem jest jakieś rozwiązanie. Poznaj nasze rady i wskazówki, które pomogą rozwiązać twoje codzienne troski związane z włosami.

Powiedz stop włosom przetłuszczającym się

Zacznij od zaplanowania częstotliwości mycia głowy [Jak często myć włosy]. Pamiętaj, że im częściej myjesz głowę, tym bardziej pobudzasz gruczoły łojowe, a to powoduje nadmierną produkcję sebum. Idealna częstotliwość to od 1 do 3 razy w tygodniu maksymalnie. W czasie mycia włosów unikaj zbytniego naciskania na skórę głowy podczas masowania. Idealnie byłoby płukać włosy wodą zimną lub ciepławą. Jeżeli chodzi o preparaty pielęgnacyjne, nie stosuj tych bogatych w silikon, który obciąża włosy. Wybieraj produkty zawierające lekkie, łagodne formuły o właściwościach ściągających i oczyszczających.

Wyeliminuj efekt puszenia się

Najlepiej nadają się do tego kosmetyki stylizujące. Przed czesaniem, zastosuj preparaty regenerujące włókno włosowe, takie jak Brush Cream lub Perfect Liss. Jeżeli już się urzeczesz, użyj produktów układających włosy takich jak Fix Spray [Używałam Fix Spray] lub Design Spray. Rozprowadź kosmetyk za pomocą cienkiego grzebienia, żeby równomiernie rozłożyć preparat i dokładnie pokryć nim końcówki. Puszenie się pojawia się najczęściej na włosach suchych lub osłabionych. Pomyśl zatem o ich regularnym odżywieniu środkami nawilżającymi takimi jak maska do włosów [Jak używać maski do włosów].

Pozbądź się rozdwajających się końcówek

Zastosuj najpierw odpowiednie preparaty pielęgnujące. Istnieje serum przeciw wysuszaniu końcówek, które odżywia i nawilża dogłębnie włosy. Nakładaj je codziennie. Jeżeli nie zauważysz żadnej poprawy w ciągu kilku tygodni, musisz podciąć zniszczone włosy. Nie martw się, już jeden centymetr podcięcia wystarczy w zupełności. Jeżeli jednak włosy zaczynają się rozdwajać przy włóknie włosowym, musisz je podciąć na około 4 centymetry. Nie zapomnij użyć preparatu termoaktywnego przed zastosowaniem urządzeń grzejących. Unikniesz dzięki temu wysuszania się końcówek.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ