Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

karmelowa koloryzacja
karmelowa koloryzacja
karmelowa koloryzacja
Koloryzacje

Włosy kasztanowe i brązowe - balejaż karmelowy

Dział

Wybór tego modnego i ciepłego odcienia znacznie podkreśli kolor. Oto wszystko, co należy wiedzieć na ten temat.

Po pierwsze, dlaczego warto postawić na balejaż ?

Ponieważ nadaje on refleksy, blask i charakter każdej fryzurze. W salonach Jean Louis David zapytaj o Kontrast [Kontrast, balejaż Jean Louis David]. Ta technika polega na rozjaśnianiu włosów za pomocą świetlistych refleksów. Należy pamiętać o wybraniu odcienia o trzy tony jaśniejszego niż nasze włosy, aby zachować ich naturalność i elegancję.

Dla kogo jest przeznaczony balejaż karmelowy?

Jest idealny dla włosów kasztanowych i brązowych [Czy mogę wybrać balejaż przy brązowych włosach?], gdyż pozostaje w tych samych tonacjach kolorystycznych. Wybierając ten kolor, uzyskasz dyskretny i naturalny rezultat. Ponadto, włosy będą doskonale wychwytywać i odbijać światło. Ciepłe kolory szczególnie pięknie podkreśli piękno opalonej skóry i urody w stylu śródziemnomorskim.

Jak go pielęgnować?

Balejaż nie wymaga zbyt wiele czynności pielęgnacyjnych, gdyż jest techniką koloryzacji częściową i tymczasową. Naturalnie niknie sam wraz z upływem czasu w wyniku mycia włosów. Należy więc umawiać się co trzy miesiące do fryzjera, aby poprawić kolor i ponownie nadać włosom blask. W domu stosuj Color Therapy [rytuał pielęgnacyjny z Color Therapy]. Zachowasz w ten sposób promieniujący kolor na długie tygodnie.

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ