Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

W jakiej fryzurze będę wyższa?
W jakiej fryzurze będę wyższa?

W jakiej fryzurze będę wyższa?

Obcasy XXL, krótkie sukienki… ubrania są uszyte tak, by modelki wyglądały na wyższe. A co z urodą? Bądź pewna, że niektóre techniki czesania sprawiają, że możesz wyglądać na kilka centrymetrów wyższą. Profesjonaliści wyjaśniają.
 
Dużo łatwiej jest uzyskać kilka centymetrów więcej kiedy masz krótkie włosy. "Nie oznacza to jednak, że kobiety o długich włosach nie mogą sprawiać wrażenia wyższych niż w rzeczywistości. Kiedy masz długie włosy, zwiąż je na czubku głowy i zrób koka, ulizując włosy po bokach. Kontrast między bokami głowy oraz objętością koka sprawi, że będziesz wyglądać na wyższą".
 
Jeśli masz krótkie włosy, łatwiej jest sprawić, byś wyglądała na wyższą niż naprawdę jesteś! "Nie martw się! Punkowy irokez nie jest obowiązkowy! Pomyśl o krótkiej fryzurze o dużej objętości. Idealnym rozwiązaniem jest ulizać część twoich włosów. To dzięki granicy tych dwóch efektów zyskasz kilka centrymetrów".
 
Fryzura może ci pomóc, ale kolor też. "Kolor jaśniejszy od niektórych kosmyków może dać wrażenie głębokości, ale też objętości. Poproś fryzjera, by popracował nad głębokością koloru. Rezultat będzie uderzający i mniej skomplikowany na co dzień niż fryzura".
 
Nie myśl sobie, że rozpuszczone włosy wyszczyplają sylwetkę! "Unikaj za długich i prostych włosów. Jeśli twoje włosy są giętkie i lokowane, na pewno nie będziesz wyglądać na niską”.
 
Nasza rada: Połącz modowe sztuczki z fryzurą, by zyskać kilka centrymetrów. Uwagę przyciągnie nie twoja sylwetka, ale twoja super fryzura!
 
Facebook
Pinterest
Twitter

Sprawdź również ….

Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy
Fryzura
Festiwal muzyczny: pomysły na fryzurę w stylu bohemy

Wraz z  nadejściem wiosny zaczyna się sezon festiwali muzycznych. Celebryci często korzystają z tej okazji, by zmienić diametralnie swój wygląd i, przede wszystkim, fryzurę! Na Caochella,...

Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?
Fryzura
Jak dodać objętości u nasady włosom z efektem wavy?

Niektóre kobiety skarżą się na brak objętości włosów, szczególnie wtedy, gdy noszą efekt wavy. Na szczęście, istnieją na to rozwiązania. Odkryj propozycje ekspertów.   Pierwszym rozwiązaniem...

Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty
Fryzura
Zaplecione na wsuwkach włosy, opinia profesjonalisty

Ta oryginalna fryzura idealnie pasuje kobietom, lubiącym ekstrawagancki styl! Jedynym warunkiem są długie i grube włosy. Cienkie włosy nie będą się tak dobrze trzymać i rezultat nie będzie...

Przejdź z brązu na blond
Farbowanie
Przejdź z brązu na blond

Z reguły przejście z brązu na blond jest skomplikowanym zabiegiem fryzjerskim, jeżeli nie jest dobrze przygotowane. Jest to koloryzacja, która szczególnie osłabia włosy. Chcąc uzyskać pożądany...

Więcej aktualności

Expert
Jean Louis David

LAURA SUPERBI
Trenerka z Paryża
Sprawdź