Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

W jaki sposób uzyskać platynowy blond?
W jaki sposób uzyskać platynowy blond?
Eksperci

W jaki sposób uzyskać platynowy blond?

Dział
Platynowy blond jest najjaśniejszym odcieniem blondu. Kolor ten regularnie pojawia się na pokazach mody. Oczarowuje on dużo kobiet, niemniej jednak nie jest łatwo o niego zadbać. Odkryj, czego należy się po nim spodziewać.
 
Jeśli chcesz zrobić platynowy blond, najlepiej jeśli masz jasne włosy. "Brunetki muszą tego unikać, ponieważ musiałyby przejść przez kilka etapów dekoloryzacji, co bardzo niszczy włosy oraz skórę głowy. Na co dzień, trudno będzie je pielęgnować. Zanim pofarbujesz włosy, dokładnie przemyśl tę decycję!".
 
Aby twoje włosy się nie niszczyły, zrób raczej pasemka, a nie dekoloryzację. "Pasemka mogą być zrobione od połowy włosów lub końcówek, by ich nie uwrażliwić. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli nosisz długie włosy. Na krótkie natomiast lepiej jest nałożyć kolor".
 
Po nałożeniu koloru, będziesz musiała go codziennie pielęgnować. "Używaj odżywek gamy Keratin Therapy oraz wszystkich trzech szamponów. Zaopatrz się w produkt Silver Therapy, by pozbyć się żółtych refleksów. Każdego miesiąca udaj się do salonu i skorzystaj z usługi Color Therapy, by ożywić blask twoich włosów".
 
Nasza rada: Zanim zmienisz kolor na platynowy blond, pomyśl, ile czasu zajmować ci będzie jego pielęgnacja. Nawet najlepszy fryzjer na świecie nie będzie mógł sprawić, by twoje włosy się nie uważliwiły. W pewnym momencie będzie trzeba obciąć zniszczone końcówki.
 
© Pixelformula / Pokaz Preen prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ