Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Weronika, 33 lata: „Niech mi nikt nie mówi, że krótkie włosy nie są kobiece!”
Weronika, 33 lata: „Niech mi nikt nie mówi, że krótkie włosy nie są kobiece!”
Weronika, 33 lata: „Niech mi nikt nie mówi, że krótkie włosy nie są kobiece!”
Trendy i styl

Weronika, 33 lata: „Niech mi nikt nie mówi, że krótkie włosy nie są kobiece!”

Dział
Twój look? Prosty, elegancki i casual. Pragnę być kobieca, ale nie zacofana czy zbyt BCBG (przyp. tłum. fr. Bon Chic, Bon Genre – określenie francuskiego eleganckiego stylu, zbliżonego do amerykańskiego preppy)! Wybieram zatem lekkie ubrania, które pozwalają pokazać moją figurę, ale jednocześnie nie sprawiają, że mój wizerunek jest sztywny. Muszę przyznać, że bardzo dużo czasu spędzam w przymierzalniach, gdyż jestem bardzo wymagająca, jeżeli chodzi o krój i kolory. Nie wybieram zresztą tylko ubrań o jednolitym, dyskretnym kolorze. Używam też koszulek z nadrukami i o wyrazistych barwach, ale traktuje je jako swojego rodzaju dodatek. 

Twoja fryzura? Długo się zastanawiałam, zanim zdecydowałam się skrócić włosy na naprawdę bardzo krótko. Uważałam, że nadaje mi to wygląd niedorobionego chłopca, który nie jest zbyt kobiecy. Bardzo długo nosiłam zatem włosy półdługie lub carré, nie odważając się ściąć ich bardziej. Aż pewnego dnia, doznałam olśnienia dzięki koleżance z biura, która właśnie spróbowała fryzury na chłopczycę. Od razu zdałam sobie sprawę, że to nie te kilka centymetrów sprawiało, że była kobieca! Udałam się więc do mojego salonu fryzjerskiego i kilka ruchów nożyczek później, moja głowa zmieniła się nie do poznania. Był to wybór, którego nie żałuje. 

Twój styl dzisiaj? Wbrew temu, co się powszechnie uważa, posiadanie krótkich włosów nie oznacza, że nie wymagają one pielęgnacji i stylizacji. Należy uważać, żeby wyjściowe strzyżenie było dobre, co zapobiegnie uciekaniu włosów we wszystkich kierunkach. Używam zatem odpowiednio dostosowanych środków, chcąc uniknąć zbytniego przeciążenia włosów, i stałam się gorącą zwolenniczką produktów do stylizacji, które pozwalają osiągać różnorodne efekty, nawet na krótkich włosach! Dzisiaj, wysuszyłam włosy, pracując nad nimi przy użyciu wosku do stylizacji, pozwalającemu je napiąć i utrwalić fryzurę. 

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ