Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Vanessa, 29: ,,Fryzura zwyczajna, ale elegancka''
Vanessa, 29: ,,Fryzura zwyczajna, ale elegancka''
Trendy i styl

Vanessa, 29: ,,Fryzura zwyczajna, ale elegancka''

Dział
Twój styl? Lubię  elementy klasyczne i eleganckie, które wybieram w bardziej współczesnej wersji. Jeśli półdługie sukienki lub spódnice, to tylko ze skóry. Obcisłe koszule i bluzki, w porządku, ale nieco wydekoltowane i prześwitujące. Żakiety są nieodzowne, ale koniecznie z jakimś małym dodatkiem. Krótko mówiąc, uwielbiam odkrywać na nowo podstawy ubioru z innego pokolenia. To samo dotyczy akcesoriów. Na przykład sznur pereł w bardzo staromodnym stylu, uwielbiam, ale w innej formie, bardziej nowoczesnej i kolorowej.
 
Twoja fryzura? Nie lubię spędzać zbyt wiele czasu na układaniu włosów, ale nie jest też tak, że zupełnie ignoruję co mam na głowie. Lubię tylko fryzury proste w stylizacji i praktyczne. Jeśli więc chcę związać moje włosy, musi to być łatwy sposób, który sprawia, że uczesanie nie będzie wyglądać na zaniedbane. Jeśli zdecyduję się na rozpuszczone włosy, to muszą one szynko odnajdywać swoje miejsce! Odwiedzam więc regularnie mojego fryzjera, aby mieć nienaganne cięcie i za pomocą szczotki i dobrej suszarki moje włosy natychmiast układają się tak jak powinny.
 
Twój styl dzisiaj? Żyję bardzo szybko, mój dzień jest wypełniony spotkaniami, więc związane włosy są dla mnie koniecznością, aby w ciągu dnia nie uciekały we wszystkie strony. Wystarczy, że zwiążę raz i nie muszę się nimi przejmować, to właśnie lubię.  Aby dodać im objętości, na wilgotne włosy stosuję mus do stylizacji. Po wyschnięciu wydaje się, że jest ich więcej. Następnie lekko tapiruję u nasady, zbieram do tyłu i wiążę w kitkę lub kok.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ