Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy
Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy
Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy
Pielęgnacja

Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy

Dział
Jean Louis David wprowadza innowacje i promuje gamę kosmetyków, zwaną Oil Therapy. Każdy z produktów eliminuje bród, odżywia włosy, nadaje im elastyczności i połysku, dzięki czemu wyglądasz olśniewająco.
 
Każda kobieta może stosować gamę produktów Oil Therapy . "Bez względu na rodzaj lub naturę twoich włosów, możesz je nawilżyć i nadać im połysku, stosując te kosmetyki. Efekt jest natychmiastowy, a włókna włosów zregenerowane. Za każdym razem, gdy myjesz włosy szamponem, wyglądają one doskonale. Są jak marzenie, a co więcej, łatwo się je czesze".
 
Technika stosowania gamy produktów Oil Therapy jest unikatowa. Dzięki niej, twoje włosy błyszczą się i są zdrowsze. "W skład trzech produktów wchodzą: szampon, maska i spray. Zamiast używać ich w sposób "klasyczny" myjąc głowę, następnie nakładając maskę oraz spray, zmień odrobinę technikę. Jean Louis David zaleca zastosowanie szamponu, potem maski, a na koniec spray'u. Następnie, powinnaś rozczesać włosy i poczekać trzy minuty. Na koniec, spłukać włosy, ponownie spryskać spray'em i wysuszyć je. To oczywiste – po takim zabiegu, twoje włosy są jeszcze wspanialsze".
 
Jego zapach jest zarówno unikatowy, jak i uzależniający! "Produkty zrobione są na bazie olejku arganowego, jojoby i palmy daktylowej, dzięki czemu mają owocowy i ambrowy zapach, którym nie można się znudzić".
 
Nasza rada: Aby włókna włosów doskonale się regenerowały, powinnaś stosować te produkty jak najczęściej jest to możliwe. Nie masz czasu? Nie panikuj! Zastosuj tradycyjny sposób nakładania produktów.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ