Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy
Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy
Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy
Pielęgnacja

Używaj protokołu Oil Therapy, by mieć lekkie i nawilżone włosy

Dział
Jean Louis David wprowadza innowacje i promuje gamę kosmetyków, zwaną Oil Therapy. Każdy z produktów eliminuje bród, odżywia włosy, nadaje im elastyczności i połysku, dzięki czemu wyglądasz olśniewająco.
 
Każda kobieta może stosować gamę produktów Oil Therapy . "Bez względu na rodzaj lub naturę twoich włosów, możesz je nawilżyć i nadać im połysku, stosując te kosmetyki. Efekt jest natychmiastowy, a włókna włosów zregenerowane. Za każdym razem, gdy myjesz włosy szamponem, wyglądają one doskonale. Są jak marzenie, a co więcej, łatwo się je czesze".
 
Technika stosowania gamy produktów Oil Therapy jest unikatowa. Dzięki niej, twoje włosy błyszczą się i są zdrowsze. "W skład trzech produktów wchodzą: szampon, maska i spray. Zamiast używać ich w sposób "klasyczny" myjąc głowę, następnie nakładając maskę oraz spray, zmień odrobinę technikę. Jean Louis David zaleca zastosowanie szamponu, potem maski, a na koniec spray'u. Następnie, powinnaś rozczesać włosy i poczekać trzy minuty. Na koniec, spłukać włosy, ponownie spryskać spray'em i wysuszyć je. To oczywiste – po takim zabiegu, twoje włosy są jeszcze wspanialsze".
 
Jego zapach jest zarówno unikatowy, jak i uzależniający! "Produkty zrobione są na bazie olejku arganowego, jojoby i palmy daktylowej, dzięki czemu mają owocowy i ambrowy zapach, którym nie można się znudzić".
 
Nasza rada: Aby włókna włosów doskonale się regenerowały, powinnaś stosować te produkty jak najczęściej jest to możliwe. Nie masz czasu? Nie panikuj! Zastosuj tradycyjny sposób nakładania produktów.
 
Dowiedz się wiecej