Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Uwydatnij połysk włosów każdego dnia
Uwydatnij połysk włosów każdego dnia
Trendy i styl

Uwydatnij połysk włosów każdego dnia

Dział
Okres letni to idealny czas na uwydatnienie refleksów na twoich włosach. Niestety, kiedy nadchodzi sezon jesienno-zimowy, twoja fryzura może gorzej wyglądać. Dlaczego? Z powodu pogody, zmęczenia oraz stresu. Na szczęście istnieje kilka sposobów na to, by przywrócić twoim włosom blask. Posłuchaj rad specjalistów.
 
Pierwsze rozwiązanie jest najprostsze do zastosowania każdego dnia i nic cię nie będzie kosztować! « Aby uzyskać refleksy, musisz masować sobie skórę głowy. Wykonuj poprawnie ruchy, by zachować piękny kolor! Masuj skórę tak, by "odklejać" ją od czaszki. Dzięki temu stanie się ona łagodniejsza i dostanie trochę tlenu. Codzienny masaż sprawi, że twoje włosy będą ładniejsze. Spróbuj robić go zarówno po każdym umyciu głowy, ale także w czasie wolnym. Wreszcie masz dobrą wymówkę, by twój partner codziennie robił ci masaż! »
 
Drugim sposobem na to, by twoje włosy odzyskały formę, jest stosowanie odpowiednich produktów! "Rozwiązanie to dotyczy głównie kobiet o rudych lub blond włosach, których połysk zależy od ich refleksów. Blondynki powinny stosować raczej produkty pielęgnacyjne na bazie rumianku, natomiast te o rudych włosach, szampony na bazie henny. Brunetki mają szczęście, że połysk ich włosów nie jest zależny od refleksów. Wystarczy, że użyją szamponu oraz innych produktów przystosowanych do rodzaju ich włosów.
 
Ładne refleksy możesz uzyskać farbując włosy na ładny kolor. Jeśli nie chcesz używać trwałej farby do włosów, możesz wypróbować produkt zwany Glossem w salonach Jean Louis David. "Mowa o tymczasowym farbowaniu, które uwydatni refleksy i doda połysku twoim włosom. Farba znika po kilkakrotnym umyciu i pozwoli ci na uniknięcie drastycznej zmiany koloru".
 
 
Nasza rada: Masz pofarbowane włosy, ale brakuje im połysku? Pomyśl o zastosowaniu produktów pielęgnacyjnych dla włosów farbowanych. Czasami wystarczy jedno umycie włosów, by odzyskały one refleksy. U Jean Louis David, gama Color Therapy jest idealnym rozwiązaniem na to, by ożywić twój kolor i abyś miała wyrafinowaną fryzurę.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ