Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Utarte opinie na temat przedłużania włosów
Utarte opinie na temat przedłużania włosów
Fryzura

Utarte opinie na temat przedłużania włosów

Dział
O przedłużeniach na włosach krąży wiele stereotypów.  Aby dać kres niestworzonym historiom na ich temat, postanowiliśmy przedstawić Wam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie przedłużeń.
 
Przedłużenia niszczą włosy. Jeżeli nieustannie nosisz na włosach przedłużenia, niewątpliwie osłabi to Twoje włókna włosowe. Jeżeli natomiast stosujesz je z umiarem, tj. dwa razy do roku, nie powinnaś mieć z tym żadnych problemów! „Zalecamy utrzymywać przedłużenia na włosach przez ok. trzy miesiące, a następnie odczekać przynajmniej miesiąc zanim przystąpi się do kolejnego zabiegu wydłużającego.”
 
Przedłużenia hamują porost włosów. Przedłużenia w żadnym wypadku nie hamują porostu włosów. „Czasami proponujemy przedłużenia klientkom, które marzą o długich włosach, ale nie mają cierpliwości na nie czekać. Przedłużenia to dla nich rozwiązanie przejściowe aż do momentu, kiedy włosy odrosną!”
 
Przedłużenia na włosach są widoczne. Dobrze założone przedłużenia są niepostrzegalne. Powinny się one idealnie zmieszać z Twoimi naturalnymi włosami. „Włosie wykorzystywane do wykonywania przedłużeń powinno być oczywiście w kolorze Twoich włosów. O ile nie jest brana pod uwagę różnica tekstury włosów i włosia, którą jest stosunkowo łatwo wyczuć w dotyku, nie można de facto nic zauważyć!”
 
Z powodu moich przedłużeń nie mogę chodzić na basen, ani kąpać się w morzu. „Oczywiście to nieprawda! Wystarczy, że zastosujesz się do kilku rad. Pamiętaj, by upinać włosy przed kąpielą w basenie lub morzu.” Poza tym, nie ma żadnego ryzyka, że woda z basenu lub woda morska zmienią kolor lub teksturę Twoich przedłużeń. Jeżeli tylko pielęgnujesz swoje przedłużenia i regularnie je myjesz, nie będziesz miała z nimi żadnych kłopotów.
 
Przedłużenia we włosach stają się w pewnym momencie niewygodne.  „Moim zdaniem, jest właśnie na odwrót! Przedłużenia na początku mogą wydawać się niewygodne dla osób, które nie są przyzwyczajone do ich noszenia. Jednakże, już po kilku dniach, można się do nich przyzwyczaić.” To zdanie eksperta!
 
Na włosach z przedłużeniami nie można stosować lokówki ani prostownicy. Wręcz przeciwnie. Zaleca się stosowanie prostownicy, dzięki której uzyskasz idealnie proste włosy lub też lokówki, pozwalającej wykonać fale na włosach szybciej niż w procesie modelowania ich za pomocą suszarki i szczotki. „Nie należy zaciągać przedłużeń przy czesaniu, dlatego nie powinnaś używać okrągłej szczotki i suszarki do modelowania włosów w okresie, w którym są na nie nałożone przedłużenia!”
 
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ