Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ustrukturyzowana fryzura na boba: Streetstyle
Ustrukturyzowana fryzura na boba: Streetstyle
Fryzura

Ustrukturyzowana fryzura na boba: Streetstyle

Dział
Jej fryzura? Perfekcyjny bob. Jej włosy obcięte są na wysokości brody, nie są pocieniowane. Fryzura ma idealnie określony kształt, a blond pasemka wyłaniają się z głębi włosów. Po zakończeniu wakacji, nasz dzisiejszy streetstyle zdecydowała o obcięciu swoich długich włosów i ożywieniu ich złocistego koloru. Udała się ona do fryzjera i poprosiła o zrobienie nowoczesnej fryzury, która podkreśli jej twarz, a także o usługę Kontrast, która ją rozświetli. Nasz dzisiejszy streetstyle wygląda doskonale!
 
Jej wygląd? W rockowym, kobiecym stylu. Jej letnia opalenizna uwydatniona jest dzięki krótkiej, pastelowej sukience oraz bluzce bez rękawków. Aby ochronić się przed chłodnymi wieczorami, nasz dzisiejszy streetstyle założyła kurtkę perfecto na ramiona. Okulary słoneczne XXL oraz czółenka sublimują jej kobiecy wygląd. Zakończyła ona wakacje w prawdziwie eleganckim stylu.
 
Rada dnia. Zanim obetniesz włosy na boba, zawsze zapytaj o radę fryzjera. Niektóre twarze można wysublimować za pomocą ustrukturyzowanych fryzur, a niektóre za pomocą pocieniowanych kosmyków. Naśladuj modowe trendy biorąc pod uwagę to, co lubisz i to, co podkreśli twój styl.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ