Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Śliwkowe usta podkreślą moje blond włosy
Śliwkowe usta podkreślą moje blond włosy
Trendy i styl

Śliwkowe usta podkreślą moje blond włosy

Dział
Czy śliwkowy to odcień czerwieni? Można by tak pomyśleć oglądając pokaz Jesień-Zima 2014-2015. Kolor ten ma zarówno elegancki, jak i zbuntowany charakter. Nie jest on zarezerwowany wyłącznie dla brunetek. Śliwkowa barwa na ustach blondynek sprawia, że idealnie kontrastują one z niewinnym kolorem włosów i sublimują jasną cerę. Dowiedz się, jak bezbłędnie nosić ten kolor!
 
Modny makijaż. W kwestii elegancji, śliwkowa szminka może rywalizować z karminową czerwienią. Niemniej jednak, śliwkowy kolor nadaje bardziej zbuntowanego charakteru, tym bardziej, że kojarzy się z neograngowym trendem. Jeśli masz porcelanową cerę, wybierz świecącą szminkę, która rozświetli ci twarz i sprawi, że będziesz wyglądać mniej ponuro. Inne kobiety natomiast mogą regulować ilość pigmentów rozsmarowując szminkę na palcu. Nie powinnaś za mocno malować pozostałych części twarzy. Wystarczy odrobina pudru na policzki oraz róż.
 
Śliwkowe usta do rozpuszczonych włosów. Nie ma lepszego rozwiązania niż rozpuszczone włosy. Sprawią one, że twoje śliwkowe usta będą wyglądały delikatniej, rozświetlą twarz, a jej rysy będą wyglądać łagodniej. Dzięki nim będziesz mogła także grać femme fatale. Niech jeden kosmyk włosów opada na twoje czoło, a nawet oko. Podkreśl swój tajemniczy charakter i spraw, by były widoczne wyłącznie fioletowe usta.
 
Jaką zrobić fryzurę? Jeśli jesteś uzależniona od prostych włosów, wybierz raczej elastyczny brushing. Proste włosy nadadzą ci zbyt surowego charakteru. Zalotne wavy lub loki również mogą wyglądać doskonale. Zaopatrz się także w ear cuff i zaczesz włosy za uszy, by dodatek ten był widoczny i świecący.
 
© Pixelformula / Pokaz Gucci prêt-à-porter, Jesień-Zima 2011-2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ