Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Długie włosy : streetstyle
Długie włosy : streetstyle
Fryzura

Długie włosy : streetstyle

Dział
Jej fryzura Fryzura naszej modelki ma przedziałek pośrodku głowy. Włosy te są zaczesane za uszy by odkryć twarz i swobodnie opuszczona na ramiona. Celem jest uwydatnienie wymarzonych włosów! Nasza dzisiejsza modelka doskonale pielęgnuje swoje włosy, po których widać że są zdrowe. Jej stylizacja jest prosta i przyciągająca spojrzenia. Nie wahaj się delikatnie zmienić, wybierając efekt w stylu wavy.
 
Jej wygląd Romantyczny i kobiecy strój w stylu bohemy. Nasz modelka założyła szeroki, jasnoniebieski T-shirt oraz długą spódniczkę z wysokim stanem. Wszystkie elementy są w tych samych tonach i doskonale pasują do jej jasnej karnacji. Jako dodatek, wybrała ona torbę we wzory skóry węża, które nadają jej oryginalności. Okulary słoneczne XXL pozwalają jej chronić się przed słońcem i zachować styl.
 
Rada dnia. Jako że fryzura ta jest doskonałym rozwiązaniem na uwydatnienie włosów, nadaj jej jeszcze większego połysku, robiąc refleksy. Tej wiosny, powinnaś rozjaśnić włosy jedynie na połowie ich długości i zrobić Splashlight – ekskluzywną technikę Jean Louis David, stworzoną po to, by nadać włosom połysku.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ