Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulubiona fryzura naszej redakcji: brushing zaczesany do środka
Ulubiona fryzura naszej redakcji: brushing zaczesany do środka
Fryzura

Ulubiona fryzura naszej redakcji: brushing zaczesany do środka

Dział
Nasz dzisiejszy streetstyle pokaże ci, jak zrobić brushing w stylu retro. Jest on łatwy do uczesania i bardzo praktyczny. Oto elegancka stylizacja, która bez wątpienia cie urzeknie!
 
Jej fryzura? Nasz dzisiejszy streetstyle nosi doskonały brushing. Elastyczne, naturalne włosy zaczesane są do środka, dzięki czemu wygląda on nowocześnie. Ciemne, kasztanowe włosy oraz blond pasemka nadają tej fryzurze słonecznego efektu. Dobra nowina? Brushing można zrobić na włosach każdej długości. Będzie on doskonale wyglądał na krótkiej fryzurze na boba, na średniej długości lub długich włosach.
 
Jej wygląd? Szykowny, kobiecy i modny. Czarne body o rękawach ¾ dobrane są do rozszerzanej, zwiewnej spódniczki we wzory. Nasz dzisiejszy streetstyle założyła także na ramiona biały blazer, który jest najmodniejszym elementem tego sezonu. W kwestii akcesoriów, dobrała ona do swojego stroju małą torebkę z podwójną rączką, zainspirowaną wielkim projektantem mody. A co można powiedzieć na temat jej otwartych sandałów za kostkę? Poza tym, że są bardzo modne, sprawiają one, że jej nogi wyglądają jak ze snu i doskonale pasują do reszty stroju.
 
Rada dnia. Aby zrobić brushing, starannie nałóż produkt termo-prostujący. Szczotka powinna pozostać w ciągłym ruchu, a gdy znajdować się będzie w połowie długości włosów, zaczesz je do środka. Na koniec, wysusz włosy suszarką z zimnym powietrzem, by zapewnić fryzurze długotrwałość.
 
© PixelFormula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ