Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulizany tapir z pokazu Carven, z wybiegu na ulicę?
Ulizany tapir z pokazu Carven, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Ulizany tapir z pokazu Carven, z wybiegu na ulicę?

Dział
Tapir to standardowa fryzura. Znana ci jest jej rockowa lub zaokrąglona wersja, a nawet XXL... Niemniej jednak, tej zimy, wyglądać on będzie nowocześnie, dzięki ulizanemu efektowi. Rozszyfrujmy.
 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Carmen podczas paryskiego Tygodnia Mody. Włosy są proste i opadają wzdłuż pleców. Tapir uczesany jest z przodu głowy, a na karku ulizany. Jego atut – doskonale może on podtrzymać za długą grzywkę. Stylizację tę dopełnia makijaż w kolorach nude oraz oryginalny strój, wysublimowany przez elementy we wzory skóry węża.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą nosić skromną fryzurę, ale nie chcą być niezauważalne. Fryzura ta pasuje do każdego stroju i na każdą okazję. Doskonale odsłania ona twarz i idealnie uwydatnia makijaż lub twoje ulubione akcesoria.
 
Jak ją zrobić? Spryskaj umyte i wysuszone włosy dwufazową odżywką Blask i Miękkość. Produkt ten nie jest tłusty, więc doskonale nawilży włókna włosów, ułatwiając ci ich rozczesywanie. Gdy włosy będą suche, wyprostuj je kosmyk po kosmyku, by były idealnie proste w momencie, gdy je rozpuścisz. Wybierz część włosów z przodu głowy (którą natapirujesz), a następnie zaczesz je do tyłu, ulizując je. Przypnij je za pomocą wsuwek i spryskaj fryzurę lakierem.
 
©PixelFormula, Pokaz Carven, prêt-à-porter, wiosna-lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ