Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulizany kucyk – czy to dobre rozwiązanie na "bad hair days"?
Ulizany kucyk – czy to dobre rozwiązanie na "bad hair days"?
Fryzura

Ulizany kucyk – czy to dobre rozwiązanie na "bad hair days"?

Dział
"Bad hair days" zdarzają się każdej kobiecie. Czasem twoje włosy są matowe, oklapnięte lub tłuste! Eksperci pokażą ci, co zrobić, by twoja fryzura zawsze wyglądała doskonale!
 
Owszem, ulizany kucyk może być rozwiązaniem! "Nie masz czasu, by umyć włosy? A jeszcze mniej, żeby zrobić brushing? Zwiąż je! Jeśli odkryjesz swoją twarz, to ona będzie przyciągać uwagę, a nie twoje włosy".
 
Uwaga! Ulizany kucyk niewszystkim się podoba. "Jest to modna fryzura, ale może ona zaostrzyć rysy twarzy. Przetestuj ją w domu! Zaopatrz się w lustro, w którym będziesz mogła się przejrzeć z przodu i z boku. Ważne jest to, by wiedzieć, jak wyglądasz z każdej strony!".
 
Zdecydowałaś się zrobić kucyk? "Bez względu na powód twoich gorszych dni, nałóż na włosy Shine Spray od ich nasady po końcówki. Dzięki temu, twoje włosy będą lśnić i pachnieć! Pozbędziesz się twojego problemu!".
 
Nasza rada: pamiętaj, że jeśli nie możesz umyć włosów, jedynym rozwiązaniem, by były pełne energii i objętości, jest suchy szampon. To twój najlepszy przyjaciel! Zaopatrz się w ten produkt, by móc odświeżyć fryzurę o każdej porze dnia.
 
© Pixelformula / Pokaz Céline prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ