Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulizany kosmyk, z wybiegu na ulice?
Ulizany kosmyk, z wybiegu na ulice?
Ulizany kosmyk, z wybiegu na ulice?
Trendy i styl

Ulizany kosmyk, z wybiegu na ulice?

Dział
Znamy już z pokazów mody ulizane rozpuszczone włosy. Trend ten łączył w sobie dwie tekstury włosów. Obecnie pojawiła się nowa moda: ulizany kosmyk. Rozszyfrujmy!
 
Ulizany kosmyk prosto z wybiegów. Ulizany kosmyk staje się trendem, którego nie może pominąć żadna zwolenniczka glamrockowego wyglądu. Włosy są idealnie wygładzone, a pasemko włosów z przodu jest ulizane na czole. Nadaje to fryzurze bardzo geometrycznego wymiaru i zdecydowanego szyku. Produkt do stylizacji włosów nadający połysk zapewni mokry i błyszczący efekt przygładzonemu do czoła kosmykowi.
 
Na jaką okazję? Na elegancki wieczór ! Ulizany kosmyk nadaje wszystkim fryzurom gustownego i kobiecego stylu. Niemniej jednak, takiej fryzury nie nosi się w ciągu dnia. Do pracy lepiej zostawić puszczony luzem kosmyk włosów niż przygładzać go. Wieczorem zaś możesz postawić na efekt "wygładzenia", który doda jeszcze jeden elegancki akcent do wyrafinowanego ubioru.
 
Jak go nosimy? Na włosach z przedziałkiem na boku. Te z was, które wolą mieć przedziałek na środku, mogą zapomnieć o wygładzonym pasemku. Jaka nie byłaby długość twoich włosów, muszą być one idealnie wygładzone. Kiedy zrobisz już przedziałek na boku, użyj produktu do stylizacji i utrwalania włosów, aby ulizać kosmyk na czole. Unikaj produktów, które za bardzo sklejają włosy. Twój cel to nadanie pasemku połysku i wyrazistości, a nie ekstremalnego unieruchomienia. Kiedy już nałożysz produkt stylizacyjny, przeciągnij twój kosmyk za ucho przeciwne do przedziałka.
 
© Pixelformula / Pokaz Leonard, Prêt-à-Porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ