Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulizany kosmyk. Czy powinnaś go nosić?
Ulizany kosmyk. Czy powinnaś go nosić?
Trendy i styl

Ulizany kosmyk. Czy powinnaś go nosić?

Dział
W tym sezonie, ulizany kosmyk będzie inspiracją dla fashionistek na całym świecie. Nigdy nie był on tak modny, jak teraz. Zaprezentowany on został na pokazie Alexandra Wangi podczas Fashion Weeku w sezonie jesień-zima 2014-2015 w Nowym Jorku.
 
Fryzura ta jest ustrukturyzowana i dosyć męska. Nadaje ona chłopięcego, modnego stylu. Kosmyk jest ulizany na czole i pięknie lśni. W przypadku tej fryzury, powinnaś mieć jednolity kolor włosów. Rysy twarzy będą wówczas wyglądać delikatniej, nadając ci mrocznego i tajemniczego charakteru. Czoło powinno zostać odkryte, by podkreślić twoje spojrzenie.
 
Aby zrobić tę fryzurę, zarysuj niski przedziałek na wysokości uszu. Zaczesz włosy na czoło i lekko na bok za pomocą szczotki. Zaopatrz się w lakier! Pamiętaj, że musisz użyć dużo produktu, by uzyskać wymarzony rezultat. W kwestii makijażu, zrób smoky-eye lub grubą i wyraźną kręskę eyelinerem, podkreślając oczy maskarą wydłużającą brwi. Dzięki temu, uzyskasz jeszcze lepszy efekt. Strój natomiast powinien kontrastować z chłopięcą fryzurą, abyś wyglądała kobieco i oryginalnie. Fryzura ta jest także doskonałym rozwiązaniem, jeśli lubisz miejski styl. Będziesz wyglądać nowocześnie. Jesteś na to gotowa? Umów się na wizytę u fryzjera. On będzie potrafił ci doradzić, jak zrobić ulizany kosmyk: jest to fryzura, którą obowiązkowo powinnaś zrobić na początku roku!
 
© Pixelformula / Pokaz Alexander Wang prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ