Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Warkocze
Warkocze
Fryzura

Warkocze

Dział
Odkryj, jak uczesać warkocze, by nosić szykowną i praktyczną fryzurę. Koniecznie powinnaś ją zrobić!
 
Trend. Fryzura ta została zaprezentowana na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Dany Tabet. Wszystkie włosy są zaplecione w afrykańskie warkoczyki. Na długości natomiast są związane w niski kok. Fryzura doskonale odkrywa twarz i nadaje oryginalnego i nowoczesnego charakteru.
 
Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które chcą się wyróżnić modnym wiązaniem i wyglądać elegancko. Ulizane warkocze nigdy nie wychodzą z mody, są ponadczasowe i nadają ci unikatowego stylu. Możesz także je pozostawić na kilka dni, by odpoczęły.
 
Jak ją zrobić? Umyj, wysusz i rozczesz włosy. Następnie, rozdziel je na kilka części. Skoncentruj się na jednej z nich i z zapleć ją aż po same końce. Jeśli nie wiesz, jak zapleść kilka warkoczyków, nie martw się – nie jest to skomplikowane. Najpierw, rozdziel włosy na trzy równe części, przełóż prawą część na środkowy kosmyk i postępuj tak samo z lewym kosmykiem. Powtarzaj tę czynność na całej długości, za każdym razem wplatając kolejne włosy. Po zakończeniu, zrób niski kok. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
© PixelFormula, Pokaz Dany Tabet, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ