Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulizane fryzury
Ulizane fryzury
Ulizane fryzury
Fryzura

Ulizane fryzury

Dział
Zwiewne loki lub rozczochrane włosy to nie jedyne fryzury, które podbiły wybiegi w tym sezonie. Ulizane fryzury także miały swoje chwile chwały, tworząc za każdym razem nieskazitelne uczesanie.
 
Długie i proste włosy. Kiedy  jest mowa o długich włosach, z reguły wyobrażamy sobie, że są one rozpuszczone, zawsze proste i gładkie lub też zwiewne. Aby upodobnić się do modelek z pokazu Versusa, wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy, a następnie zaczesz je do tyłu, ulizując je za pomocą żelu. W rezultacie otrzymasz oryginalnego ulizanego półkucyka. Innym pomysłem może być zaczesanie do tyłu włosów znajdujących się przy twarzy, ulizując je przy głowie, resztę włosów pozostawiając swobodnie rozpuszczoną.
 
Krótkie włosy w stylu chłopczycy. Aby uzyskać damsko-męski wygląd, postaw na krótkie, ulizane fryzury. Nie są one trudne w realizacji, gdyż do ich wykonania potrzebujesz jedynie żelu lub wosku utrwalającego. Nałóż odrobinę żelu  na rękę, ogrzej go w dłoniach i nałóż na włosy przesuwając ręką po włosach i zaczesując je do tyłu. Postaraj się, by produkt był równomiernie rozłożony tak, by uniknąć efektu tłustych włosów. Pod koniec będziesz ucieleśnieniem stylu zwanego chłopięcym wet look’iem!
 
Włosy spięte w kucyk. Ulizane kucyki mogą być noszone na różne sposoby. Jeżeli chcesz uzyskać klasyczną i surową fryzurę, uczesz przedziałek pośrodku głowy i dokładnie uliż włosy przy głowie. Jeżeli zależy Ci na bardziej codziennej stylizacji, wykonaj przedziałek na boku, a włosy po obu stronach przedziałka uliż za pomocą żelu. Możesz też zaczesać wszystkie włosy do tyłu (bez wykonywania jakiegokolwiek przedziałka), dokładnie je ulizując.
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ