Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Ulizane fryzury
Ulizane fryzury
Ulizane fryzury
Fryzura

Ulizane fryzury

Dział
Zwiewne loki lub rozczochrane włosy to nie jedyne fryzury, które podbiły wybiegi w tym sezonie. Ulizane fryzury także miały swoje chwile chwały, tworząc za każdym razem nieskazitelne uczesanie.
 
Długie i proste włosy. Kiedy  jest mowa o długich włosach, z reguły wyobrażamy sobie, że są one rozpuszczone, zawsze proste i gładkie lub też zwiewne. Aby upodobnić się do modelek z pokazu Versusa, wydziel szerokie pasmo włosów z przodu głowy, a następnie zaczesz je do tyłu, ulizując je za pomocą żelu. W rezultacie otrzymasz oryginalnego ulizanego półkucyka. Innym pomysłem może być zaczesanie do tyłu włosów znajdujących się przy twarzy, ulizując je przy głowie, resztę włosów pozostawiając swobodnie rozpuszczoną.
 
Krótkie włosy w stylu chłopczycy. Aby uzyskać damsko-męski wygląd, postaw na krótkie, ulizane fryzury. Nie są one trudne w realizacji, gdyż do ich wykonania potrzebujesz jedynie żelu lub wosku utrwalającego. Nałóż odrobinę żelu  na rękę, ogrzej go w dłoniach i nałóż na włosy przesuwając ręką po włosach i zaczesując je do tyłu. Postaraj się, by produkt był równomiernie rozłożony tak, by uniknąć efektu tłustych włosów. Pod koniec będziesz ucieleśnieniem stylu zwanego chłopięcym wet look’iem!
 
Włosy spięte w kucyk. Ulizane kucyki mogą być noszone na różne sposoby. Jeżeli chcesz uzyskać klasyczną i surową fryzurę, uczesz przedziałek pośrodku głowy i dokładnie uliż włosy przy głowie. Jeżeli zależy Ci na bardziej codziennej stylizacji, wykonaj przedziałek na boku, a włosy po obu stronach przedziałka uliż za pomocą żelu. Możesz też zaczesać wszystkie włosy do tyłu (bez wykonywania jakiegokolwiek przedziałka), dokładnie je ulizując.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ