Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Techniki, dzięki którym uzyskasz efekt zmierzwionych włosów
Techniki, dzięki którym uzyskasz efekt zmierzwionych włosów
Techniki, dzięki którym uzyskasz efekt zmierzwionych włosów
Eksperci

Techniki, dzięki którym uzyskasz efekt zmierzwionych włosów

Dział
Efekt zmierzwionych włosów nadaje im bezładnego i ulotnego charakteru. Jest to złoty środek między falowanymi i idealnie prostymi włosami. Efekt ten staje się właśnie jedną z obowiązkowych fryzur dla pań. Ideą tego nowego trendu, zainspirowanego stylem neogrange'u, są poczochrone włosy. Jak więc otrzymać taki efekt?
 
Aby uzyskać idealnie zmierzwione włosy, musisz użyć pianki. "Jej ilość zależy od długości twoich włosów. Niemniej jednak, nie nakładaj jej zbyt dużo. Połóż piankę na włosy i wysusz je suszarką. Następnie, układaj włosy kosmyk po kosmyku. Weź jeden kosmyk do ręki, potrzyj, ugnieć i puść – i tak na całej głowie".
 
Twoje włosy są z natury suche? Aby zmierzwić włosy możesz także użyć pudru. "Niemniej jednak jego użycie nie gwarantuje długiego efektu. W ciągu dnia z pewnością będziesz musiała kilkakrotnie powtarzać ten zabieg".
 
Efekt zmierzwionych włosów najłatwiej otrzymuje się na włosach elastycznych i gładkich. "Trudno jest natomiast pomierzwić bardzo proste włosy. Idealny efekt najłatwiej jest osiągnąć na włosach elastycznych i średniej długości. To właśnie ich elastyczność gra szczególną rolę".
 
Nasza rada: Technika mierzwienia włosów przy użyciu pianki wymaga więcej czasu, ale dzięki temu twoja fryzura trzymać się będzie cały dzień. Zastosuj ją, aby prezentować ten niezwykły efekt od rana do wieczora.
 
Dowiedz się wiecej
Porady
LUIS FARIA
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

LUIS FARIA
Trener z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ