Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Udawany warkocz z pokazu Preen, z wybiegu na ulicę?
Udawany warkocz z pokazu Preen, z wybiegu na ulicę?
Trendy i styl

Udawany warkocz z pokazu Preen, z wybiegu na ulicę?

Dział
W tej nowoczesnej, a zarazem zwyczajnej fryzurze, będziesz doskonale wyglądać w każdych okolicznościach. Zaprezentowano ją na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Preen podczas Tygodnia Mody w Londynie. Tej zimy, powinnaś nosić oryginalny i naturalny styl!
 
Trend. Udawany kucyk, który zastąpiony został przez warkocz. To dyskretne, cienkie i luźne upięcie wtapia się w rozpuszczone włosy. Kończy się ono u nasady włosów, gdzie idealnie miesza się z resztą fryzury. Jego zaleta? To prawdziwa niespodzianka dla osoby, która spogląda na ciebie z tyłu.
 
Dla kogo? Fryzura ta nada twojej fryzurze stylu i zawsze będzie ci pasować. W pracy, na imprezie lub na zakupach... dostosować ją można do każdej sytuacji, ponieważ jest ona zarówno elegancka, jak i łatwa i szybka do zrobienia. Niemniej jednak, jeśli chcesz ją uczesać, twoje włosy muszą mieć odpowiednią długość.
 
Jak ją zrobić? Najpierw, umyj włosy szamponem Oil Therapy, by je nawilżyć i nadać im połysku. Rozczesz włosy, zanim je wysuszysz. Wybierz dwa grube kosyki z przodu i z boku głowy. Zwiąż je z tyłu i zrób elastyczny warkocz. Zatrzymaj się w połowie długości włosów i zwiąż go gumką... Wystarczy 5 minut i gotowe!
 
© PixelFormula / Pokaz Preen By Thornton Bregazzi prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ