Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Udawany bob
Udawany bob
Udawany bob
Fryzura

Udawany bob

Dział
Nie musisz obcinać swoich cennych, długich włosów, aby zmienić je czasami w boba. Będzie to, co prawda, bob udawany, ale zawsze bob! Od czasu, gdy zauważyliśmy go na wybiegach i na czerwonym dywanie, udawany bob znajduje coraz więcej naśladowców. Zobacz, jak go zrobić.
 
Uczesanie na długich włosach. Sama możesz dokonać tej iluzji. Udawany bob jest idealną fryzurą dla długich włosów, a jego istotą jest ukrycie włosów na wysokości karku. Jest to łatwe do wykonania uczesanie, które dostosowuje się do wszystkich typów włosów, nadając im, zależnie od twoich oczekiwań, styl szykowny, bohemy lub retro.
 
Jak zrobić udawanego boba. Po umyciu i osuszeniu ręcznikiem, nałóż na jeszcze wilgotne włosy odrobinę pianki do modelowania. Pozwoli to zwiększyć objętość włosów i nada im miękkości. Następnie wysusz włosy trzymając głowę w dół, by nie sklejały się u nasady. Kiedy włosy będą już suche, zrób przedziałek z boku lub pośrodku. Następnie zwiń włosy do środka na wysokości karku. Całość umocuj przy użyciu spinek do włosów i spryskaj lakierem, aby twój udawany bob wytrzymał przez cały dzień.
 
Nadaj swojemu udawanemu bobowi własny charakter. O ile technika pozostaje zawsze taka sama, możesz zmienić styl fryzury dokonując kilku prostych poprawek. Jeżeli chcesz podkreślić styl bohemy fryzury, wyciągnij kilka kosmyków ze swojego udawanego boba. Nadasz w ten sposób swoim włosom wrażenie artystycznego nieładu. Jeżeli wolisz styl pin-up, zakręć górną część swoich włosów na lokówkę o małej średnicy tak, by miały kształt fali, a następnie zawiń końcówki i połowę długości włosów na wysokości karku. Jeżeli chcesz upodobnić się do małej dziewczynki, po uczesaniu udawanego boba, przypnij z boku gładką spinkę.
 
© Pixelformula / Défilé Rodarte prêt-à-porter, Jesień-Zima 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ