Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Udawany bob z dodatkami
Udawany bob z dodatkami
Trendy i styl

Udawany bob z dodatkami

Dział
Czasem kobietom trudno jest podjąć decyzję i obciąć włosy na krótko. Po kilku latach zapuszczania włosów, nie wyobrażasz sobie zrobić fryzury na chłopczycę. Wtedy właśnie rozwiązaniem jest "udawany" bob.
 
Trend prezentowany na pokazach. Na pokazach firmy Marc By Marc Jacobs, wszystkie modelki noszą "udawanego" boba. Jest to idealna fryzura, sprawiająca wrażenie krótkich włosów. Dotychczas, efekt ten można było uzyskać dzięki fryzurowym dodatkom i skomplikowanym sposobom czesania. W tym roku jest zupełnie inaczej – wystarczy zawiązać chustkę wokół szyi.
 
Dla kogo? To proste, dla wszystkich kobiet, które nie są w stanie zdecydować się na obcięcie włosów. Chustka pozwala przetestować fryzurę i sprawdzić, czy pasowałyby ci krótkie włosy. Wybierz taką chustkę, która pasować ci będzie do ubrania, nawet jeśli będzie ciemniejsza lub w kolorach flashy.
 
Jak go nosić? Rozpuść włosy i zawiąż chustkę wokół szyi. Włosy nie powinny przylegać do twarzy, powinny być elastyczne, by sprawiać wrażenie, że mają dużą objętość. W przypadku fryzury prezentowanej na pokazie, włosy nie są schowane. Niemniej jednak, jeśli nie są one zbyt grube estetyczniej będzie, jeśli zaczeszesz je do tyłu lub włożysz je pod chustkę. Po założeniu chusty, wyjmij z niej kilka kosmyków, by były widoczne i by dodać im ruchu.
 
© Pixelformula / Pokaz Marc By Marc Jacobs prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ