Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Udawany bob, opinia profesjonalisty
Udawany bob, opinia profesjonalisty
Eksperci

Udawany bob, opinia profesjonalisty

Dział
Udawany bob jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcesz sprawić wrażenie, jakbyś nosiła krótką fryzurę. Efekt ten można uzyskać w przypadku każdej długości włosów. Odkryj, co na ten temat myśli profesjonalista.
 
W tym przypadku, kucyk jest widoczny, choć normalnie tak nie jest. “Zwykle, by stworzyć iluzję krótkich włosów, należy uczesać kucyk lub kok, umieszczony na poziomie karku. Dzięki temu twoja fryzura wygląda, jakby była krótka”.
 
Udawany bob jest przeciwieństwem fryzury na chłopczycę. "W tym przypadku, kobiety nie obcinają włosów, ale za pomocą innej fryzury sprawdzają, jak mogłyby wyglądać, gdyby były krótkie. By usyskać perfekcyjny efekt, nie ulizuj włosów. Na zdjęciu, modelka za bardzo je ulizała, dlatego też pozbawione są one ruchu".
 
Uczesanie udawanego boba jest bardzo łatwe! “Wystarczy, że zrobisz kucyk lub kok na poziomie karku, nie związując go za mocno. Musi z niego wystawać kilka kosmyków, które nadadzą fryzurze stylu bohemy. To właśnie one sprawią, że będziesz wyglądać, jakbyś miała krótkie włosy”.
 
Nasza rada: Udawany bob jest idealnym rozwiązaniem, by sprawdzić, czy pasują ci krótkie włosy. Noś go przez kilka dni. Dzięki temu przyzwyczaisz się do krótkiej fryzury.
 
©Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ