Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Udawany bob, edycja 2015
Udawany bob, edycja 2015
Trendy i styl

Udawany bob, edycja 2015

Dział
Najmodniejsza fryzura w tym sezonie to udawany bob na długich włosach! Została ona zaprezentowana na pokazie kolekcji wiosna-lato 2015 Tsumori Chisato podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Rozszyfrujmy.
 
Ta modna i praktyczna fryzura jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zmieniać wygląd, nie obcinając włosów. Z przodu, wygląda ona jak prawdziwy bob. Niemniej jednak, twoje włosy powinny być odpowiedniej długości, by bezbłędnie ją naśladowały. Aby ją zrobić, umyj włosy szamponem Nawilżenie i Lekkość gamy Oil Therapy, by nadać im połysku. Następnie, wysusz je i dokładnie rozczesz. Zarysuj przedziałek pośrodku głowy i uliż włosy z przodu, nakładając na nie odrobinę żelu. Zwiąż je w niski, lekko napuszony kucyk, który nakłada się na uszy. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem, by się trzymała przez cały dzień.
 
Na pokazie Tsumori Chisato, do udawanego boba dobrano bardzo wyraźny makijaż, szczególnie  w okolicy oczu. Fioletowy smoky eye oraz kreska czarnym eye-linerem intensywnie je podkreślają. Na policzkach widnieje róż, który ożywia cerę i kontrastuje z ustami w kolorze nude. Rezultat? Wyglądasz urzekająco i przyciągasz wzrok, dzięki dobranemu do fryzury zwiewnemu i kolorowemu strojowi.
 
© PixelFormula, Pokaz Tsumori Chisato, prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ