Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Udawana krótka fryzura z pokazu Aganovich
Udawana krótka fryzura z pokazu Aganovich
Trendy i styl

Udawana krótka fryzura z pokazu Aganovich

Dział

W tym sezonie, udawane fryzury są modniejsze niż zwykle. Dlatego też powinnaś nosić złudnie krótkie włosy... bez wzlędu na to, czy są one długie czy średniej długości!

 
Trend. Fryzura ta zaprezentowana została na pokazie kolekcji jesień-zima 2014-2015 Aganovich podczas Tygodnia Mody w Paryżu. Włosy są związane, ulizane i zaczesane za uszy. Na czoło opada kosmyk, sprawiając wrażenie, że modelka nosi fryzurę na chłopczycę. Makijaż natomiast jest w kolorach nude. Rezultat? Nowoczesny, skromny i naturalny wygląd, skompletowany z białym lub klasycznym, czarnym strojem.
 
Dla kogo? Fryzura ta doskonale pasuje kobietom, które nie boją się nosić krótkich włosów. Z przodu, iluzja doskonale działa! Jest to badziej męska fryzura niż udawany bob i uwydatnia twarz oraz sylwetkę. Zrób szykowną i modną fryzurę na chłopczycę, która znajduje się na liście must-have w tym zimowym sezonie. Może ona sprawić, że odważysz się naprawdę obciąć włosy!
 
Jak ją zrobić? Umyj, wysusz i rozczesz włosy. Zarysuj przedziałek na boku i pozostaw jeden kosmyk z przodu głowy. Zbierz włosy na wysokości karku i zrób niski kucyk. Musi on być jak najbardziej dyskretny. Następnie, umieść kosmyk na czole. Podepnij go za pomocą płaskiej wsuwki. Na koniec, spryskaj fryzurę lakierem.
 
© PixelFormula, Pokaz Aganovich, prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ