Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Uczesz koronę z warkoczy
Uczesz koronę z warkoczy
Fryzura

Uczesz koronę z warkoczy

Dział
W jesienno-zimowym sezonie tego roku wciąż na topie jest korona z warkoczy w stylu bohemy. Masz wątpliwości w jaki sposób ją uczesać? Idź śladami naszych porad, a zrealizujesz identyczną koronę z warkoczy jak ta widziana na pokazach Viktor & Rolf.
 
Etap 1:
 
Korona z warkoczy – zdecydowanie na tak! Niemniej jednak, by ją uczesać, poczekaj 24 godziny po umyciu włosów. To jedyny sposób na jej utrzymanie.
 
Etap 2:
 
Zrób przedziałek na środku głowy i rozdziel włosy na dwie równe części.
 
Etap 3:
 
Pozostawiając część włosów zrób dwa warkocze, po jednym z każdej strony głowy. Każdy z warkoczy musi zaczynać się od czubka głowy na poziomie przedziałka.
 
Etap 4:
 
Jak tylko zrobisz oba warkocze, połóż je po przeciwnych stronach. Prawy warkocz powinien układać się po lewej stronie, natomiast lewy – po prawej.
 
Etap 5:
 
Przypnij oba warkocze wsuwkami do koka. Musisz przewidzieć, ile ich będziesz potrzebować, ponieważ musisz być pewna, że fryzura będzie się idealnie trzymać, szczególnie jeśli masz grube włosy. W momencie wpinania wsuwek pomyśl o pozostawieniu luźno kilku kosmków włosów, aby fryzura nie była zbyt nieruchoma. To kosmyki nadadzą jej charakter bohemy.
 
Etap 6:
 
Po zrobieniu fryzury, spryskaj ją lakierem, by twoje warkocze utrzymały się na głowie przez cały dzień.
 
© Pixelformula / Pokaz Viktor & Rolf prêt-à-porter, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ