Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Turban w kwiaty, opinia eksperta
Turban w kwiaty, opinia eksperta
Trendy i styl

Turban w kwiaty, opinia eksperta

Dział
Turban należy do akcesoriów, które latem chronią włosy przed słońcem. Wystarczy, że nauczysz się, jak go zakładać i jak się czesać, by nosić wysublimowaną fryzurę w stylu retro w sezonie letnim.
 
Turban to bardzo szykowny i estetyczny dodatek. “Wyglądasz w nim prawie jak w kapeluszu, tyle że jeśli masz turban, włosy nie są tak oklapnięte. Niemniej jednak, jeśli zdecydujesz się go założyć, musisz nosić go przez cały dzień, ponieważ trudno jest go zdjąć”.
 
Nieważne, jaką fryzurę nosisz pod turbanem. Zrób taką, która będzie najbardziej praktyczna! "Jedyny warunek - włosy muszą być związane. Krótkie włosy natomiast nie będą miały z tym problemu. Kilka spinek wystarczy, by utrzymać je w miejscu. Turban jest idealnym rozwiązaniem, dzięki któremu nadasz fryzurze objętości, a ubraniu harmonii".
 
Najczęściej turban jest elastyczny i nakłada się go bezpośrednio na głowę. "Jeśli w twoim przypadku jest inaczej, zaopatrz się w delikatny materiał, nałóż go na wysokości karku i owiń wokół głowy. Zwiąż go z przodu lub z tyłu w dyskretny sposób. Dawniej, dodatek ten noszony był przez imperatorki lub hollywoodzkie aktorki, takie jak Greta Garbo. Dodawał im wówczas stylu oraz elegancji".
 
Nasza rada: Turban może chronić włosy przed słońcem podczas wakacji nad morzem. Niemniej jednak, nie jest to najlżejsze nakrycie głowy i może nabrać wody podczas kąpieli w wodzie. Jeśli chcesz się kąpać, zaopatrz się raczej w lekki kapelusz.
 
© Pixelformula © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Porady
VANESSA GIANI
Sprawdź nasze wskazówki

Expert
Jean Louis David

VANESSA GIANI
Trenerka z Paryża
Sprawdź
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ