Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Turban na zimę, alternatywa dla czapki?
Turban na zimę, alternatywa dla czapki?
Trendy i styl

Turban na zimę, alternatywa dla czapki?

Dział
Na pokazie Undercover, strój dobrany jest od stóp do głowy, ale ty możesz zainspirować się jedynie fryzurowymi dodatkami. W tym przypadku, to nie czapkę nosi się w sezonie zimowym, tylko turbany, które zwykle zarezerwowane są na lato. A jeśli dodatek ten znajdowałby się na liście must-have w ostatnich miesiącach tego roku? Rozszyfrujmy.
 
Trend. Skończyły się czasy, w których turban zarezerwowany był wyłącznie dla ekscentrycznych osób oraz tych, które tęsknią za latami 20. W 2014 roku, turban nosi się do puchowej kurtki, w której możesz jeździć na nartach! Czapka zeszła na drugi plan, ponieważ turban jest praktyczniejszy i bardziej elegancki od innych nakryć głowy, które zwykle noszone są w sezonie zimowym.
 
Dla kogo? Turban jest bardzo praktyczny na wyjście do miasta. Dzięki temu stylowemu dodatkowi, będziesz mogła zakryć swoją zaniedbaną fryzurę. Nosząc turban, nie musisz się czesać! Wystarczy, że zrobisz kok, schowasz go pod turban i gotowe!
 
Jak go nosić? Koniec z ponurymi kolorami, które widoczne są w sezonie zimowym. Załóż kolorowy turban! Aby doskonale chronił cię przed zimnem, nałóż go dobrze na uszy. To jedyny sposób na to, by stał się alternatywą dla czapki i utrzymywał ciepło. Zaopatrz się w model w kolorach flashy, który idealnie pasować będzie do kolorowego stroju i nie wahaj się ozdobić go strasem lub innymi świecącymi dodatkami. Dzięki temu, będziesz wyglądać oryginalnie, a twoja fryzura doskonale podkreśli twój dobry humor! Noś turban w taki sposób, by skóra głowy oddychała. Wówczas twoje włosy nie będą się przetłuszczać.
 
© Pixelformula / Pokaz Undercover prêt-à-porter, Jesień-Zima 2014-2015 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ