Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trzy techniki falowania włosów
Trzy techniki falowania włosów
Trzy techniki falowania włosów
Fryzura

Trzy techniki falowania włosów

Dział
Efekt wavy staje się nieodzownym letnim trendem. To wymarzona fryzura na lato. Fale pojawią się na głowach wszystkich tych, którzy ukochali sobie naturalny wygląd w stylu bohemy, idealny na lato. Aby uzyskać efekt fal na włosach wystarczy, że zastosujesz jedną z trzech następujących technik!
 
Fale wykonywane lokówką. To najprostsza technika falowania włosów, a przy tym najszybsza. Po umyciu włosów, wysusz je lekko suszarką. Następnie, trzymając głowę spuszczoną w dół, nawijaj szerokie pasma włosów na lokówkę o stosunkowo szerokiej średnicy, aby twoje loki zyskały pożądany kształt i sprężystość. Na lokówkę nawijaj wyłącznie włosy na długości, poza końcówkami, aby twoje fale wyglądały jak najbardziej naturalnie. Utrwal wszystko lakierem.
 
Fale wykonywane przy użyciu wałków na rzepy. Jeżeli zdecydujesz się na tę metodę, zastosuj wałki o małej średnicy i poziomo nawijaj na nie cienkie pasma włosów. Chcąc uzyskać optymalny rezultat, spryskaj głowę lakierem i pozostaw ją do wyschnięcia na jedną do dwóch godzin. Zanim zdejmiesz wałki, wysusz włosy suszarką. Rozwiń loki palcami, aby fale zyskały pożądany kształt i wyglądały naturalnie.
 
Fale wykonane przy użyciu kokówek. Jest to technika stosowana przez profesjonalnych fryzjerów i niewątpliwie wymaga czasu! W tym przypadku, kokówki stają się alternatywą dla lokówki. Weź kokówkę, a następnie skręć ją i zaciśnij wokół cienkiego pasma włosów, po czym ogrzej ją prostownicą. Aby uzyskać idealne fale, powtórz tę czynność na wszystkich włosach. Spryskaj wszystko lakierem dla pełnego utrwalenia fryzury.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ