Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trzy sposoby noszenia szalika w stylu bohemy
Trzy sposoby noszenia szalika w stylu bohemy
Trzy sposoby noszenia szalika w stylu bohemy
Trendy i styl

Trzy sposoby noszenia szalika w stylu bohemy

Dział
Masz ochotę zmienić styl na lato? Jest to możliwe bez konieczności wizyty u fryzjera! Wystarczy odpowiednio dobrać szalik do twoich włosów. Oto trzy pomysły na fryzurę z szalikiem, będącą bardzo w stylu bohemy.

Hipisowski szyk. Lata 70. to przede wszystkim piękne, ultra długie i ultra proste fryzury. Nie wahano się wtedy dodać coś od siebie wpinając we włosy szal lub opaskę, dodającą szyku hipisowskiej fryzurze! Aby stworzyć tę fryzurę potrzebujesz długich lub półdługich włosów oraz szala. Powinnaś go wybrać w zależności od długości twoich włosów. Jeżeli chodzi o kolory czy motywy, wszystko jest w tym wypadku dozwolone. Niezależnie od tego czy masz proste czy kręcone włosy, uczesz je i umieść zgięty szalik z przodu głowy. 

Dolce vita. W tym wypadku długość włosów nie gra roli, gdyż są one w większości schowane pod szalikiem… Z drugiej jednak strony, powinnaś wybrać go w jednolitym kolorze, aby w pełni uosabiał włoski szyk. Umieść szalik z przodu głowy i pozostaw wystarczającą długość, aby zakrył większą część głowy. Zwiąż go pierwszy raz z boku, uważając, żeby związać go jedynie minimalnie tak, żeby trzymał. Następnie pobaw się jego długościami, robiąc wielki węzeł i również umieszczając go z boku tak, jak to widzieliśmy u Temperley London. 

Romantyczny styl bohemy. Do warkocza, jednego z głównych trendów sezonu, możesz również dodać szalik, który podkreśli twoją romantyczną naturę. Wybierz go raz jeszcze w zależności od długości twoich włosów. Ściągnij włosy do tyłu lub zrób prosty przedziałek pośrodku, a następnie umieść szalik (zgięty tak, aby ciągle pozostał cienki) na środku czoła, zaciągając go do środka głowy i wiążąc go na wysokości szyi. Później zacznij wiązać warkocz, włączając do niego obie końcówki szala (standardowo rób warkocz z trzech pasemek). Zapewnisz tym samym włosom stylowy nieład.

Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ