Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trzy sposoby noszenia szalika tak, aby wyglądać retro
Trzy sposoby noszenia szalika tak, aby wyglądać retro
Trzy sposoby noszenia szalika tak, aby wyglądać retro
Trendy i styl

Trzy sposoby noszenia szalika tak, aby wyglądać retro

Dział
Szalik nie służy tylko temu, aby zakryć Twoją szyję. Może być również dodatkiem, zaczepem do włosów lub biżuterią dla Twojej fryzury. Odkryj trzy sposoby jego noszenia, które zapewnią Tobie look absolutnie retro.
Kok. Wybierz duży kosmyk usytuowany z tyłu głowy. Zwiąż resztę włosów na czas wiązania koka. Trzymaj kosmyk w powietrzu, weź grzebień o szeroko rozstawionych zębach i zacznij tapirować włosy: pozwoli to dodać im objętości i podtrzyma kok. Zacznij od połowy długości i pociągaj grzebieniem w stronę głowy. Wykonuj ten ruch do środka tak, aby tapir był jak najmniej widoczny. Schowaj następnie ten kosmyk z tyłu i upnij go przy użyciu szpilek to włosów. Chwyć następnie swój szalik, ułóż go tak, aby przybrał formę opaski i połóż na szyi. Przeciągnij go następnie na głowę i zwiąż robiąc prosty węzeł. 
Szynion. W przeciwieństwie do koka, szynion pozwala na pokazanie objętości z tyłu głowy, a nie z przodu. Jest to tendencja z lat sześćdziesiątych zarezerwowana dla tych, które posiadają minimum długości. Zbierz Twoje włosy w luźny „kok” na górze. Aby tego dokonać, zwiąż włosy w kitkę na górze i obwiąż je wokół tego uczepienia. Zegnij szalik, tak, aby stał się dużą opaską i zrób węzeł na wysokości szyi, układając szalik tak, by pozostał z tyłu głowy, za szynionem.
Przepaska. Chcesz mieć look, który będzie jednocześnie grzeczny i retro? Wyprostuj całą fryzurę przy pomocy żelazka albo robiąc brushing. Nie zginaj za bardzo szalika, aby pozostał szeroki i nałóż go od przodu. Wybierz raczej długi szalik i zawiąż go na wysokości szyi, pozostawiając po bokach zbędne długości, które będą opadać po Twoich ramionach. Stylizacja szykowna i prosta w wykonaniu.
© Pixelformula / Défilé Marc Jacobs prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2012 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ