Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trzy pomysły na jesienną fryzurę ślubną
Trzy pomysły na jesienną fryzurę ślubną
Fryzura

Trzy pomysły na jesienną fryzurę ślubną

Dział
Fryzury oraz moda ślubna również poddają się trendom! To właśnie dlatego po okresie letnim, w którym królowały fryzury w stylu bohemy i zmierzwione koki, w okresie jesiennym 2013 ślubne stylizacje będą miały bardziej surowy charakter, wpisując się tym samym w trendy panujące w tym sezonie. Przyjrzyjmy się bliżej fryzurom ślubnym, które będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach.
 
Rozpuszczone włosy w stylu wet look. Niczym na pokazie Giambattista Valli (powyżej), wet look staje się wiodącym trendem także w stylizacjach ślubnych. Aby fryzura zyskała estetyczny połysk, powinnaś unikać używania zbyt dużej ilości produktów utrwalających. Udana fryzura ślubna to taka, która jest dynamiczna, ale nie sztywna. Wybierz raczej uczesanie o dwoistej strukturze, które nie będzie całkowicie utrzymane w stylizacji „mokrych włosów”. Włosy przy głowie powinny pięknie błyszczeć, jednak te od połowy długości oraz końcówki – niekoniecznie.
 
Ulizana grzywka. Jak nie trudno się domyślić, w tym sezonie królują błyszczące fryzury, także w stylizacjach ślubnych. Nie jesteś zwolenniczką wet look? Nic nie szkodzi, zamiast tego możesz wypróbować ulizaną grzywkę. Aby ją wykonać, zrób niski przedziałek na boku i ułóż swoją grzywkę niemal po przekątnej czoła. Następnie, nadaj jej połysk nakładając na nią wosk lub serum. Staraj się unikać używania produktów utrwalających, które mogłyby sprawić, że twoja fryzura wyglądałaby sztywno.
 
Nadmuchany kok. Wypatrzony przez nas na wielu pokazach w tym sezonie, nadmuchany kok ma w sobie nutkę retro, a przy tym pozwala zapanować nad włosami. Z taką fryzurą będziesz mogła tańczyć do białego rana nie martwiąc się o wystające włosy. Zainspirowany fryzurami rodem z Sycylii, kok ten podkreśli twoje rysy twarzy oraz kobiecy urok. Aby go wykonać, wystarczy zrobić przedziałek pośrodku głowy, a następnie natapirować włosy. Na koniec, warto wykonać stosunkowo surowego koka tak, by fryzura utrzymała się do końca zabawy weselnej!
 
© Pixelformula / Pokaz Giambattista Valli Haute Couture, Jesień-Zima 2013-2014 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ