Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

3 fryzury dla włosów kręconych
3 fryzury dla włosów kręconych
3 fryzury dla włosów kręconych
Fryzura

3 fryzury dla włosów kręconych

Dział
Zapomnij na chwilę o prostowaniu loków. Ultra proste włosy nie mają monopolu w tym sezonie. Bez nich również możesz być seksowna i trendy. Pozwól swoim lokom żyć własnym życiem. Naucz się jedynie jak je zdyscyplinować, aby łatwiej je było uczesać.
 
Włosy rozpuszczone. Aby włosy wyglądały na naturalnie uczesane powinny być zdrowe i lśniące. Konieczna jest zatem codzienna pielęgnacja włosów kręconych. Dbaj o to, żeby końcówki i włosy na długości były głęboko odżywione używając maseczek i kremów na dzień oraz serum, które wydobędą z twoich włosów pełnię blasku. Powinnaś również suszyć włosy trzymając głowę w dół, dzięki czemu łatwiej będzie rozczesać je u nasady. Unikaj używania maksymalnej mocy twojej suszarki, by zanadto nie rozluźnić twoich loków. Kiedy włosy już są suche, dopracuj fryzurę palcami i uczesz przedziałek z boku.
 
Kok. Jeżeli chcesz związać swoje kręcone włosy, spróbuj upiąć je w kok na szycie głowy. Będzie to fryzura jednocześnie wyrafinowana i modna. Zadbaj o to, by jeszcze raz nawilżyć końcówki i długości włosów, zanim je wysuszysz i ułożysz palcami. Kiedy włosy będą już suche, weź do ręki sztywny grzebień o szeroko rozstawionych zębach i uczesz włosy tak, by zebrać je z tyłu. Zwiąż je w kitkę i zajmij się realizacją koka. Skręć włosy i zawiń je wokół gumki, którą spięłaś kitkę. Następnie, upnij kok przy pomocy gumki z haczykiem.
 
Akcesoria. Zwykły dodatek potrafi czasami nadać prostej fryzurze oryginalności, niezależnie od tego czy masz krótkie, długie czy półdługie włosy. Dodatki najlepiej nosić na rozpuszczonych włosach. Możesz wybrać opaskę z kokardą, która pasuje do wizerunku grzecznej dziewczynki, spinkę pokrytą strasem, jeżeli chcesz mieć bardziej dziewczęcy wygląd lub biżuterię do włosów w formacie XXL, która sprawi, że będziesz wyglądać szykownie.
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ