Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy Wiosna-Lato 2013 w salonach Jean Louis David
Trendy Wiosna-Lato 2013 w salonach Jean Louis David
Trendy i styl

Trendy Wiosna-Lato 2013 w salonach Jean Louis David

Dział
Kobieta w oczach Jean Louis David to osoba będąca w nieustannym ruchu! Zmienia się, odnawia, odmładza. Jednym słowem, jest zwolenniczką zmiany. W nowym sezonie, Jean Louis David dobrze się nagłówkował, by stworzyć nowoczesne fryzury, które byłyby jeszcze bardziej trendy. Odkryj je razem z nami.
 
W sezonie wiosna-lato 2013 królują strzyżenia półdługie i długie. Strzyżenia te powinny być precyzyjnie wykonane, aby umożliwić realizację różnorodnych fryzur! Postaw na ponadczasowego, długiego boba, który proponujemy ci w jego odświeżonej wersji. Włosy nie powinny być degażowe, dzięki czemu zachowują maksimum objętości. Wskazane jest jednak ich delikatne  wycieniowanie od połowy długości aż do końcówek, aby strzyżenie nabrało lekkości
 
Długie włosy pozostają modne w tym sezonie. Strzyżenia powinny być  lekko wycieniowane, co nie znaczy, że mają być degażowane. Strzyżenia powinny więc być stosunkowo pełne, umożliwiając tym samym wykonywanie na ich bazie różnorodnych fryzur. Idealnie gładkie włosy, włosy lokowane lub włosy pełne objętości, wszystko jest dozwolone! Pamiętaj, że dobre strzyżenie to takie, które pozwala z łatwością układać włosy także w domu. Aby twoje włosy pięknie lśniły i były pełne blasku, mamy dla ciebie nowe techniki koloryzacji. Przyjrzyj się uważniej usłudze Light Shadows, wykorzystującej grę cieni na włosach lub usłudze Ekstremalny Kontrast, która podkreśli głębie koloru twoich włosów.
 
Niezwłocznie wybierz się do salonu fryzjerskiego Jean Louis David i odkryj te wszystkie nowości!
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ