Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w stylizacji fryzur w sezonie wiosna-lato 2013
Trendy w stylizacji fryzur w sezonie wiosna-lato 2013
Trendy w stylizacji fryzur w sezonie wiosna-lato 2013
Trendy i styl

Trendy w stylizacji fryzur w sezonie wiosna-lato 2013

Dział
Wraz z nowym sezonem pojawiają się nowe trendy zarówno w sferze mody, urody, jak i stylizacji fryzur. W tym sezonie wiosna-lato 2013 będziesz miała okazję przełamać swoje dotychczasowe przyzwyczajenia i przekonać się do nowych rozwiązań! Oto zoom na nowe trendy w stylizacji fryzur.
 
Bob. Długie włosy w stylu side hair to nie jedyna fryzura, która będzie wiodła prym w tym sezonie. W tym roku powraca moda na boba o różnej teksturze. Może być on prosty i uporządkowany w wersji dla tradycjonalistek, falowany dla miłośniczek stylu eleganckiej bohemy,  asymetryczny w neo-futurystycznym stylu lub też wet look, niczym po wyjściu z plaży.
 
Falowane włosy. Kręcone włosy będą wciąż modne w tym sezonie! Ich charakter w pełni odpowiada ciepłej pogodzie i atmosferze letniego rozluźnienia. Fale mogą być wykonywane na włosach półdługich lub długich, szczególnie od połowy ich długości i na końcówkach.
 
Włosy rozpuszczone i ulizane. W tym sezonie, modne będą fryzury z włosami ulizanymi  na czubku głowy i rozpuszczonymi po bokach. Fryzura ta może przyjąć wiele różnych wersji. Pomyśl o fryzurze z włosami ulizanymi i rozpuszczonymi wet look w eleganckim, sportowym stylu lub ze lśniącymi włosami, dzięki którym Twoja stylizacja nabierze jeszcze więcej blasku.
 
Styl retro lat sześćdziesiątych. Szczególnie modne w tym sezonie będą fryzury retro! O ile fryzury z lat 70., a także te z lat 50. były inspiracją dla kreatorów w sezonie jesień-zima, o tyle w sezonie wiosenno-letnim będą królowały lata 60. Wśród najbardziej charakterystycznych fryzur należy wymienić pełne objętości fryzury z  mocno tapirowanymi włosami.
 
Włosy na żelu (dla mężczyzn). Fryzury męskie w sezonie wiosenno-letnim będą inspirowane latami 50. Do łask wracają woski do włosów, pozwalające tworzyć uporządkowane, ulizane i stylowe fryzury.
 
Modne będą także koki i warkocze! Już wkrótce napiszemy o nich coś więcej…
 
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ