Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w sezonie jesień-zima 2012 u Jean Louis David
Trendy w sezonie jesień-zima 2012 u Jean Louis David
Fryzura

Trendy w sezonie jesień-zima 2012 u Jean Louis David

Dział
W nadchodzącym sezonie Jean Louis David stawia na pewność siebie oraz podkreślenie wszystkich aspektów osobowości swoich klientek. Nowa kolekcja jest jeszcze odważniejsza od poprzednich i podąża za duchem czasu. Nie będziesz już miała żadnej wymówki, by odmówić sobie nowej fryzury.
 
W nadchodzącym sezonie stawiamy na pełne fryzury o dopracowanych i precyzyjnych stylizacjach. Znajdziesz u nas między innymi nową wersję nigdy niewychodzącego z mody, klasycznego strzyżenia typu „kula” Jean Louis David, z pełną, szeroką, wyraźnie odznaczającą się grzywką i odkrytym karkiem. Jest to fryzura, która da ci szerokie możliwości stylizacji.
 
Dla tych z was, które wolą długiego boba, przygotowaliśmy jego pełną, cieniowaną wersję. Pozwala ona zachować objętość fryzury i nadać jej wrażenie ruchu. Podobne rozwiązania proponujemy dla włosów długich: lekkie cieniowanie od połowy długości aż po końcówki.
 
Jeżeli chodzi o farbowanie, Jean Louis David prezentuje nową ekskluzywną technikę Arctic Light, która pozwala otrzymać śnieżny blond, kolor jednocześnie zimny i bardzo świetlisty. Jest to technika, którą można stosować na każdych włosach, niezależnie od ich bazy, od ciemniejszej po jaśniejszą.
 
Odwiedź nasz najbliższy salon!
 
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ