Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w sezonie jesień-zima 2012 dla Twojego mężczyzny
Trendy w sezonie jesień-zima 2012 dla Twojego mężczyzny
Fryzury męskie

Trendy w sezonie jesień-zima 2012 dla Twojego mężczyzny

Dział
Trendy w stylizacji włosów w nowym sezonie nie ominą także Twojego mężczyzny! Podobnie jak u Ciebie, jego włosy powinny być pełne objętości tworząc dopracowane i precyzyjne fryzury. Niech więc zachowa na czubku głowy dłuższe włosy, co umożliwi mu zmiany stylizacji i jej urozmaicanie.
 
Który styl podoba Ci się bardziej u Twojego mężczyzny: styl grzecznego „bad boya”, czy może raczej styl neo-rockowy? Być może, nie będziesz musiała o tym decydować, gdyż przy zachowaniu odpowiedniej długości włosów oraz przy użyciu dobrych kosmetyków stylizujących, Twój mężczyzna będzie mógł zachować grzeczną stylizację w ciągu dnia, a wieczorem zamieniać się w buntownika…
 
Aby dodać sobie buntowniczego wyglądu, Twój mężczyzna powinien wyposażyć się w mocny żel do włosów, dzięki któremu stworzy rodzaj uniesionego tapiru. Reszta włosów powinna być ulizana na bok lub zaczesana do tyłu. Jeżeli jednak Pan Kowalski zdecyduje się na transformację w romantycznego „bad boya”, niech nonszalancko przerzuci dłuższe włosy z czubka głowy na czoło tak, by prawie zakrywały jego piękne oczy, co nada jego fryzurze tajemniczego wygląd. W tym celu powinien użyć pudru teksturyzującego, przeznaczonego do tworzenia i łatwego utrwalania wszelkich jego zachcianek.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ