Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w męskiej modzie: fryzury na lato 2015 według JLD
Trendy w męskiej modzie: fryzury na lato 2015 według JLD
Trendy

Trendy w męskiej modzie: fryzury na lato 2015 według JLD

Dział
Odkryj rady naszego eksperta, by tego lata wyglądać modnie. Zoom na fryzury, które uwydatnią twój styl!
 
Latem 2015, Jean Louis David faworyzuje hipsterskie trendy. "Nasz model nosi brodę i gęste włosy. Od kilku miesięcy, fenomen hipstera jest wszechobecny... Wybraliśmy więc przykład, który doskonale go reprezentuje. W poprzednich latach, skłanialiśmy się ku stylowi romantyka lub burżuja, natomiast w tym sezonie zupełnie się to zmieniło – mężczyzna powinien być umięśniony i wysportowany. Zainspirowaliśmy się stylem legionistów cudzoziemskich oraz niektórych znanych sportowców".
 
Letnia kampania Jean Louis David powinna być skierowana zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet. "Jest to nowoczesna fryzura, która spodoba się większości mężczyzn. Niemniej jednak, można ją modyfikować i łatwo przystosować do każdej osobowości. Możesz zaczesać włosy do tyłu, potargać je na styl "bad boy'a" lub pobawić się ich objętością. Kontury fryzury wyglądają naturalnie zarówno na wysokości czoła, karku jak i brody".
 
Nasza rada. Nawet, jeśli ta cieniowana fryzura uważana jest za najmodniejszą w tym sezonie, nie jest to reguła. Długie włosy również nie wychodzą z mody, tak samo, jak włosy krótkie. Wybór twojej fryzury powinien zależeć od twoich zachcianek oraz stylu. Po jego dokonaniu, chroń włosy takimi produktami jak wielofunkcyjny produkt Sun Therapy, który możesz stosować na przemian z produktem Design Gel, który utrwali fryzurę.
 
© Jean Louis David
Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ