Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w koloryzacji w sezonie wiosna-lato 2014: platynowy blond
Trendy w koloryzacji w sezonie wiosna-lato 2014: platynowy blond
Trendy w koloryzacji w sezonie wiosna-lato 2014: platynowy blond
Farbowanie

Trendy w koloryzacji w sezonie wiosna-lato 2014: platynowy blond

Dział

Platynowy blond w 2014 roku to jeden z najmodniejszych odcieni tego sezonu. Króluje na pokazach mody i czerwonych dywanach. Daleki od stereotypowego koloru Marilyn Monroe, wygląda seksownie i nowocześnie, ale pasuje również do miejskiego stylu. Zoom na ten trend.

Platynowy blond w 2014 roku. Przez długi okres, platynowy blond zarezerwowany był wyłącznie dla kobiet o bladej cerze. Dziś, pasuje on do każdego rodzaju włosów, nawet do tych, w najciemniejszych kolorach. Trzeba mieć odwagę, by go zrobić! Na pokazie, pojawia się on zarówno na krótkich włosach, jak i na długich, prostych i lokowanych. W 2014 roku, platynowy blond powinien być bardzo jasny, wręcz biały. Absolutnie nie ma mowy o odrostach!

Dla kogo? Dla wszystkich kobiet, które do tej pory nie odważyły się go zrobić. W 2014 roku, platynowy blond ma perłowy, prawie biały odcień, ale nie dodaje lat. Jest bardzo trendy i pojawia się na głowach tych, które lubią rockowy styl lat 80. Jeśli chcesz być oryginalna, wybierz właśnie ten kolor. Tego odcienia powinny unikać kobiety które mają zaczerwienioną cerę i skłonna do przebarwień.

Jak go nosić? Nie rób nic sama! Koniecznie udaj się do fryzjera! Odcień ten otrzymasz, przechodząc przez etap dekoloryzacji, która bardzo uwrażliwia włosy. Na co dzień, możesz go ożywić za pomocą odżywek do włosów farbowanych, które nadają im blasku. Raz na miesiąc zastosuj płukankę, dzięki temu unikniesz brzydkich refleksów. Tak czy inaczej, porozmawiaj z fryzjerem, który wyjaśni ci, przez jakie etapy powinnaś przejść, by uzyskać taki kolor.

Jak pielęgnować swój śnieżny blond? Aby zachować pełnię blasku swojego koloru i pozbyć się żółtych refleksów, używaj środków przeznaczonych dla włosów blond. Aby podkreślić zimno bijące od śnieżnego odcienia blondu i zachować jego blask, używaj naprzemiennie ze zwykłym szamponem, szamponu do włosów białych lub środków przeciw żółknięciu. Ponadto, jeżeli jedziesz nad morze lub idziesz na basen, używaj olejków ochronnych, które zapobiegną wypłukiwaniu się koloru lub jego przebarwieniu. Jeszcze lepszą ochronę może ci zapewnić zwykły czepek.


© Pixelformula © Jean Louis David

Dowiedz się wiecej
Rechercher uniquement les Bars à style

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ