Salon

Znajdź salon

Znajdź najbliższy salon

Geolokalizacja

Pokaż salony Jean Louis David w pobliżu

Lub

Trendy w koloryzacji: popielaty blond
Trendy w koloryzacji: popielaty blond
Trendy w koloryzacji: popielaty blond
Farbowanie

Trendy w koloryzacji: popielaty blond

Dział
Blond pozostaje ulubionym kolorem kobiet. Na szczęście, istnieje szeroka gama jego odcieni. Oto zoom na bardzo modną koloryzację: popielaty blond.
 
Zoom na popielaty blond. Zapomnij na chwilę o białym blondzie lub złocistych odcieniach blondu i postaw na modny popielaty blond. Nie jest on ani za jasny, ani za ciemny i nie ma nic wspólnego z żółtym. Czasami, kolor ten uważany jest za zbyt klasyczny, jednak w tym sezonie powraca do mody w szczególności w stylizacjach inspirowanych latami siedemdziesiątymi. Przede wszystkim, jest on daleki od stereotypów lat sześćdziesiątych, kiedy to prym wiódł platynowy blond, a przy tym łagodzi rysy twarzy osób o naturalnych szatynowych lub ciemnych włosach.
 
Dla kogo? Popielaty blond, pomimo, że nie jest bardzo jasnym kolorem, pozostaje wciąż blondem. Wymaga więc odbarwienia włosów. Najlepiej przyjmie się zatem u osób o naturalnie jasnych lub szatynowych włosach. Osoby o włosach ciemnych powinny unikać tej koloryzacji, która wiązałaby się ze znacznym kontrastem w stosunku do ich naturalnego koloru oraz z wyzwaniami związanymi z pielęgnacją tak pofarbowanych włosów! Jeżeli jednak jesteś gotowa na regularne wizyty u fryzjera by farbować odrosty, nawet przy ciemnych włosach możesz zdecydować się na ten zabieg. Jedynym warunkiem jest wykonanie go u profesjonalisty, który będzie wiedział, jak zneutralizować żółte refleksy, pojawiające się przy koloryzacji włosów na blond.
 
Noszenie popielatego blondu. Kolor ten jest klasyczny, a przy tym dość oryginalny. Będzie on idealny dla osób, które preferują zachowawczy styl i nie przepadają za złocistymi odcieniami blondu. Kolor ten pasuje także do dziewcząt o bardziej rockowym lub miastowym stylu. W ich przypadku, pozwoli on wyróżnić się z tłumu!
 
Pielęgnacja włosów po farbowaniu. W celu jak najdłuższego utrzymania pięknego koloru na swoich włosach, powinnaś o nie zadbać także w domu. Fryzjerzy Jean Louis David polecają stosowanie szamponów oraz maseczek do włosów farbowanych. Kosmetyki te pozwalają zachować pigmenty we włosach, zapobiegając tym samym blaknięciu koloru z biegiem czasu.
 
© Pixelformula / Pokaz Isabel Marant prêt-à-porter, Wiosna-Lato 2013 © Jean Louis David
Dowiedz się wiecej

Znajdź wszystkie salony, aby uzyskać SPEED BRUSH, PRĘDKOŚĆ PRĘDKOŚCI lub PRĘDKOŚĆ